Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 16.02.2017 “Kız Kıza Parti” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara düğün öncesi bir arkadaşlarının düzenlediği “Kız Kıza Parti” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 16.02.2017 “Kız Kıza Parti” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara düğün öncesi bir arkadaşlarının düzenlediği “Kız Kıza Parti” konsepti verildi. Yarışmacılar alışverişi için Taksim ’e gitti.

Alışverişte Seren, bu hafta gideceği yönünde hisleri olduğunu söyledi. Bu yorumu, diğer yarışmacılara soruldu. Seren’in gitmesini isteyen Emine de gidebilir yorumunda bulundu. Diğer kızlar ise hasta olduğu için böyle konuştuğunu söylediler.

Didem ve Emine aynı mağazadan alışveriş yaparken Didem, Emine’nin mağaza sahibinden kıyafet kiralamak istediğini duydu ve Emine’ye, kural gereği kiralama yapamayacağını söyledi. Bunun üzerine Emine parası kalmadığı için ağlamaya başladı. Mağaza sahibi kıyafeti ödünç verince sorun çözüldü.

Emine, alışverişte zamanı kalmadığı için topuklu ayakkabıları ile koşmakta zorlandı, ayakkabılarını çıkarttı ve yalınayak koşmaya devam etti.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah kalem etek ve kırık beyaz önü tamamen fırfırlı bir gömlek tercih etti. Kullandığı gömleği beğenildi fakat konsepte uygun bulunmadı. Gömleği ve çantasının vintech havasında olduğu belirtildi. Gül Hanım, etek yerine pantolon giymesini önerdi. Raşit Bey ise tek bant kırık beyaz ayakkabı yerine siyah stiletto kullanmasını önerdi.

Emine, mor elbise üzerine bej tonlarında kırçıllı pelüş tercih etti. Jüri elbiseyi çok fazla yazlık bulduğunu söyledi. Mevsim için uygun bulunmadı ve ayakkabıları da konbine uygun bulunmadı. Elbiseyi, parmak arası terlik yada sandalet ile kullanması önerildi. Çantasındaki metaller fazla bulundu. Peluşu beğenildi.

Alina, kırmızı tulum üzerine beyaz ceket tercih etti. Siyah çanta ve siyah ayakkabı kullandı. Ayşe Hanım, sadece tulumunu beğendiğini söyledi. Saçı ve makyajı beğenildi. Kullandığı ceket eleştirildi ve yerine yapay bir kürk yada omuzlarına pelüş kullanması önerildi. Ayakkabısının metal topuğu eleştirildi.

Seren, siyah bir kombin yaptı. Omuzları açık elbise ve üzerine siyah pelüş tercih etti. Raşit Bey, elbisesinin bu yıl trent olduğunu söyledi. Ayakkabısının topuğu metal olduğu için Gül Hanım tarafından eleştirildi fakat diğer jüri üyeleri beğendi. Genel olarak jüri tarafından kombini beğenildi. Seren, bugün hasta ve yorgun olduğu için moral amaçlı Gül Hanım annesini aradı ve duygusal anlar yaşandı. Emine, Seren’in rol yaptığını ve jüriye oynadığını söyledi.

Gizem, simli siyah-mavi elbise ve siyah kaban tercih etti. Elbisesinin retro, dönem elbisesi olduğu söylendi. Elbisenin boyu ile kabanın aynı yerde bitmiş olması beğenildi. Saçı, makyajı, kullandığı çorap, elbise seçimi ve ayakkabıları jüri tarafından genel olarak beğenildi ve olumlu yorumlar aldı.

 

Günün birincisi Seren ve Gizem olurken en düşük puanı alan Emine oldu.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ