Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 16.01.2017 “Beyaz Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan bölümde yarışmacılara “Beyaz Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 16.01.2017 “Beyaz Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan bölümde yarışmacılara “Beyaz Şıklığı” konsepti verildi.

Bu haftanın yayınlanan ilk bölümünde yarışmaya yeni yarışmacı Fatoş Koca dahil oldu. Fatoş, 26 yaşında, öğrenci ve yarışmaya Adana’dan katılıyor. Fatoş kendine has bir stili olduğunu düşünüyor. Trendleri takip ettiğini, modayı sevdiğini ve kalıcı olmaya geldiğini belirten Fatoş iddialı bir yarışmacı.

Podyuma ilk olarak Gizem çıktı. Gizem beyaz rengi, pantolon, gömlek ve hırka üçlüsü ile kombinledi. Gömleğinin rengi çivit mavisi tonunda olduğu ve öğrenci gömleğine benzediği için eleştirildi. Pantolonu beğenilmedi. Ayakkabıları, çantası ve kemeri güzel yorumlar aldı. Tercih ettiği kıyafetlerin beyaz rengi birbiri ile uyumsuz bulundu. Raşit Bey kıyafetini yazlık buldu.

Aycan beyaz rengi, deri ceket, balıkçı yaka kazak ve dantelli etekte kullanmayı tercih etti. Ayşe Hanım tarafından çizmesi ve çantasının rengi beğenilmedi. Dantelli eteğinin salaş olması ve bitiş yeri ile aynı anda kullandığı üç parçadaki beyaz uyumsuzluğu ve kumaş kalitesi jüri tarafından genel olarak beğenilmedi.

Didem beyaz rengi, dantelli elbisede tercik etti. Elbiseyi dore rengi ayakkabı ile kombinledi. Kıyafeti jüri tarafından çok açık ve çok fazla yazlık bulundu. Elbisesi jüri tarafından beğenilmedi ve seçiminden dolayı eleştirildi.

 

Fatoş beyaz rengi, pantolon ve triko kazak kullanarak tercih etti. Yüzüne yapmış olduğu makyajda aydınlatıcı fazla kullandığı için yüzünün yağlı göründüğü yorumunu aldı. Saçı bakımsız göründüğü için ve toplama şekli sebebi ile eleştirildi. Ayşe Hanım tarafından terci ettiği beyaz triko kazağın üzerine bol olduğu yorumunu aldı. Kazağını asimetrik kullanma şekli Raşit Bey tarafından sevildi. Salaş şıklık yapmış olması beğenildi. Ayakkabı ve çanta tercihi de genel olarak beğenildi.

Fatma,  beyaz rengi sırt dekolteli bir tulumda tercih etti. Saçı, makyajı ve kıyafeti ile Seda Sayana benzetildi. Tulumunu dikişleri beğenilmedi ve çok kötü durduğu yorumunu aldı. Ayşe Hanım tarafından saçı kayınvalide ve düğün saçı yorumu aldı. Fatma da diğer arkadaşları gibi konsepti anlamadığı için eleştirildi. Tulumun üzerine etol kullanması önerildi.

Beyaz şıklığında tonların uyumunu tutturmak sorun olduğu ve konsepti tam olarak anlamadıkları için yarışmacılar bugün oldukça düşük puan aldı. Günün birincisi yeni gelen yarışmacı Fatoş oldu.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ