Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 15 Mart Çarşamba “Seyahat Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Seyahat Şıklığı” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 15 Mart Çarşamba “Seyahat Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Seyahat Şıklığı” konsepti verildi.

Podyuma ilk olarak Seren çıktı. Seren, beyaz gömlek, jean pantolon ve bej rengi trençkot tercih etti. Raşit Bey, gömleğini sevmediğini ve tok bulmadığını belirtti. Valiz düşünmüş olması beğenildi. Beyaz spor ayakkabıları beğenildi. Gül Hanım, tarafından gömleğinin kumaşı beğenilmedi. Çantası kombine uygun bulundu. Gül Hanım, şık bulduğunu belirtti. Genel olarak beğenildi sadece tüm jüri üyeleri tarafından gömleği eleştirildi.

Didem, beyaz tişört üzerine mavi jean ceket ve diz altı kloş siyah-beyaz desenli etek tercih etti. Emprime eteğini jean ceket ile kombinlemesi Ayşe Hanım tarafından beğenildi. Ayşe Hanım, çantasını beğenmedi. Gül Hanım, eteğini biraz uzun bulduğunu ve babet ayakkabı ile beğendiğini belirtti. Raşit Bey, Gizem’e benzediğini belirtti ve kombininden dolayı “Senin içine Gizem kaçmış” yorumunda bulundu. Babet yerine Raşit Bey, spor ayakkabı önerisinde bulundu.

Tuğçe, beyaz slogan tişört, siyah jean pantolon, belinde kullandığı siyah-beyaz kareli gömlek, şapka ve uzun jean ceket tercih etti. Gül Hanım, şapkasını fazla ve zorlama bulduğunu belirtti. Gömleğinin bağlama şekli beğenilmedi. Raşit Bey, spor ayakkabılarını hantal bulduğunu belirtti ve karışık bulduğunun söyledi. Ayşe Hanım, ayakkabılarındaki metal detayların ve kolyesini fazla bulduğunu belirtti. Genel olarak kombini beğenildi.

Ecem, üzeri siyah örme altı buz mavi simetrik kesim kloş elbise ve mavi jean ceket tercih etti. Ayşe Hanım, vasat bulduğunu ama çok kötü olmadığını belirtti. Elbisenin duruşu ve beline oturmamasından dolayı hamile görünümünde olduğu yorumuna neden oldu.  Mendil eteği olan elbieyi tercih etmesini Raşit Bey sevdiğini belirtti. Genel olarak beğenildi.

Gizem, beyaz tişört üzerine antasit renk ceket kaban ve siyah jean pantolon tercih etti. Ayşe Hanım, kombini beğendiğini, İngiltere ve ABD’de sokakta dolaşan kızlar gibisin yorumunu yaptı. Koyu renk bordo bere tercihi beğenildi. Gül Hanım, okula giden bir öğrenci gibisin yorumunda bulundu. Botlarının duruşu ve çantası beğenildi.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Tuğçe ve Ecem aldı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ