Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 15.02.2017 “Deri Etek & Kazak” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Deri Etek & Kazak” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 15.02.2017 “Deri Etek & Kazak” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Deri Etek & Kazak” konsepti verildi. Yarışmacılar alışverişi için bugün Kadıköy’e gitti.

Alışveriş esnasında Didem ve Seren arasında tartışma yaşandı. Geçtiğimiz hafta “Hamile Şıklığı” konseptinde Didem, Seren’in bilgi vermesine rağmen aynı elbiseyi almış ve ikili arasında kısa süreli tartışma yaşanmıştı. Bugün yaşanan tartışma bir önceki tartışmanın devamı niteliğinde oldu. Seren, Didem’in aldığı kıyafetin aynısını almayacağını ve Didem’in ona geçen hafta yapmış olduğunun saygısızlık ve terbiyesizlik olduğunu söyledi.

Podyuma ilk olarak Emine çıktı. Emine, siyah deri mini etek ve bej renk bol, balıkçı yaka triko kazak tercih etti. Kazağı ile aynı renk ayakkabı tercih ettiği için ve ceketi olmadığı için eleştirildi. Eteğinin dokusu beğenildi. Çantası beğenilmedi ve eleştirildi. Ayşe Hanım, Emin’e ye yarışmada kalmak isteyip istemediğini ve neden üzerine ceket almadığını sordu. O da vaktinin kalmadığını anlattı.

Didem, siyah deri kalem etek, kırçıllı balıkçı yaka kazak ve üzerine siyah manto tercih etti. Loafer ayakkabısı kombine uygun bulunmadı ve eleştirildi. Raşit Bey, kullandığı çorabı çok kalın buldu ve tayta benzetti. Ayşe Hanım, bu haftanın en iyi kılığı olarak yorumladı. Ayakkabıları yerine kendisine süet çizme önerildi.

Alina, siyah deri mini etek, açık gri triko kazak ve üzerine geometrik şekilli gri-siyah renk kaban tercih etti. Kazağı içine soktuğu için eleştirildi. Saçı, makyajı ve tercih ettiği loafer ayakkabıları beğenildi. Kolyesi, kombine fazla bulundu ve gerek yok yorumunu aldı. Dünkü Alina ve bugünkü Alina arasında dünya kadar fark var. Alina alışveriş esnasında ayakkabı numaralarını karıştırdığı için ayakkabılarının birini 38 diğerini 40 numara aldığını anlattı.

Gizem, siyah deri etek, üzerine beyaz gömlek, üzerine siyah-beyaz çizgili balıkçı yaka triko ve üzerine hardal sarısı manto tercih etti. Kullandığı çizgili kazak Raşit Bey tarafından yorucu bulundu. Gül Hanım, manto ve çantasının ayrı bir kombin, diğer parçaların ise ayrı bir kombinin parçası gibi duruyor yorumunda bulundu. Mantosunun siyah olması önerildi. Çantası beğenildi.

Seren, vizon rengi deri etek, bej rengi balıkçı yaka triko kazak ve deve tüyü rengi manto tercih etti. Mantonun açık rengi ve formu beğenilmedi. Çantası çok beğenildi. Aynı tonlarda ayakkabı tercih ettiği için eleştirildi. Ayşe Hanım, renkler birbirini baymış ve üç tane baygın rengi bir araya toplamışsın yorumunu aldı.

Günün birincisi Didem ve Alina olurken en düşük puanı alan Emine oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ