Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 14 Mart Salı “Beyaz Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan yeni bölümünde yarışmacılara “Beyaz Şıklığı” konsepti verildi. Jüri yarışmacılara ne yorum yaptı? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı?

Gardırop Savaşları 14 Mart Salı “Beyaz Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Beyaz Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılara alışveriş için AVM’ye gitti.

Alışveriş esnasında Tuğçe, kızlar arasında gruplaşma olduğunu belirtti ve bu konu hazırlık aşamasında kızlar arasında tartışmaya neden oldu.

Podyuma ilk olarak Tuğçe çıktı. Tuğçe, beyaz gömlek üzerine deri ceket, beyaz jean pantolon tercih etti. Ayşe Hanım tarafından saçı ve makyajı çok fazla bulundu. Gül Hanım, kemerini beğendiğini fakat kemerdeki detay, çanta püskülleri ve gömleğindeki detayların fazla karışık olduğunu belirtti. Gömleğindeki şile bezi görünümü eleştirildi. Raşit Bey, çantasının püsküllerini beğenmediğini belirtti. Jüri tarafından botları beğenildi.

Gizem, beyaz bir elbise tercih etti. Raşit Bey elbisesini beğendiğini fakat çantası ile küpelerini beğenmediğini belirtti. Kullandığı kemer ile çok beğenildi ve Audrey Hepburn’e benzetildi. Çantası kombini ile uyumlu bulunmadı ve hata yaptığı söylendi. Ayşe Hanım, elbisenin bitiş yerini eleştirdi ve dizleri göründüğü için beğenmediğini belirtti.

Ecem, beyaz elbise tercih etti. Elbisenin kendinden olan kemeri eleştirildi ve uygun bulunmadı. Aldığı takılar eleştirildi. Bileğinde kullandığı takılar, kolye ve çantası beğenilmedi. Gül Hanım, tek doğru bulduğu şeyin seçtiği ayakkabılar olduğunu belirtti. Gizem’in elbisesine göre daha çok beğenildi. Raşit Bey, sıradan olduğunu söyledi.

Didem, beyaz jean etek kırmızı kalp detaylı beyaz gömlek tercih etti. Ayşe Hanım, çantası ve gömleğini beğenmediğini belirtti ve şaşkınlık ile izliyorum yorumunda bulundu. Gül Hanım, bu gömleği neden aldığını sordu. Didem’in kombinini hiç beğenmediğini, çok yumuşak konuştuğunu belirtti ve neler geliyor aklıma, ağzıma söylemiyorum yorumunda bulundu. Raşit Bey, sana bakarken içimden eleştirmek bile gelmiyor yorumunda bulundu. Ağır eleştiri alan Didem, göz yaşlarına hakim olamadı.

Seren, balıkçı yaka arkası uzun kazak-bluz ve beyaz pantolon tercih etti. Gül Hanım, çok beğendiğini belirtti ve kusuru olmadığını söyledi. Sadece paça boyu uzun bulunduğu için eleştirildi. Sıradan fakat şık ve hoş bulundu. Jüri tarafından genel olarak açık gri çanta tercihi, çantaya bağladığı fular ve loafer ayakkabı tercihi beğenildi.

Günün birincisi Seren olurken en düşük puanı Didem aldı.

 

Gardırop Savaşları 16.01.2017 “Beyaz Şıklığı” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ