Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 14.02.2017 “ Sevgililer Günü” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Sevgililer Günü” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 14.02.2017 “ Sevgililer Günü” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Sevgililer Günü” konsepti verildi. Yarışmacılar sevgileriyle birlikte geçirecekleri şık bir akşam yemeği konsepti alışverişi için bugün Bakırköy’e gitti.

Didem, alışveriş esnasında elbisesini kabinde unutunca kısa süreli bir panik yaşıyor. Geri dönerek elbisesini alıyor.

Emine, alışveriş esnasında “Kızlar beni çekemiyor olabilir” dediği için Didem’de, hazırlık aşamasında onun bu sözlerini sordu. Didem, “Sen buradan gitmemek için kızlar beni sevmiyor taktiği yapıyorsun ve kötü giyimini bastırmaya çalışıyorsun” dedi ve tartıştılar. Tartışmaya Seren’de dahil oldu. Seren, “Bir gün öyle bir gün böyle konuşuyorsun sen tutarsızsın” dedi.

Emine, kırmızı omuz detaylı kalem elbise tercih etti. Elbisenin kolları sıktığı için Ayşe Hanım, kolları boğum et olmuş yorumunu yaptı. Tercih ettiği tek bantlı dore ayakkabılar, ayak parmakları dışarı çıktığı için kendisine küçük bulundu. Çantası yaşından büyük bulundu. Balerin topuz yaptığı saçı ise çizgi film karakterine benzetildi. Raşit Bey aksesuarlarına yorum yapmadı ve elbisesinin kendisine omuzlarından dolayı uygun olmadığını belirtti ve v yaka elbiseler kullanması önerildi. Genel olarak jüri tarafından beğenilmedi.

Seren, mor renkli mini elbise tercih etti. Raşit Bey, elbisesini beğendi ve spor şık olduğunu söyledi. Bej rengi tek bantlı ayakkabısı beğenildi. Çantası uyumlu bulunmadı. Gül Hanım tarafından saçlarının toplaması konsepte göre günlük bulundu. 14 Şubat için açık ve yazlık bulundu.

Didem, bej rengi yırtmaçlı ve omuz kafes detaylı elbise ve üzerine peluş tercih etti. Saçı, makyajı ve peluşu jüri tarafından çok beğenildi fakat elbisesinin modeli beğenilmediği için çok sert eleştirildi. Raşit Bey yorum yapmadı.

Alina, beyaz simli kloş elbise, kırmızı ayakkabı ve çanta tercih etti. Raşit Bey, elbisesinin bel bölgesini, ayakkabılarında ki püskülü ve kırmızı rujunu beğenmedi, çok rüküş buldu. Ayşe Hanım, “Güzelliğini azaltmak için elinden geleni yapıyorsun” yorumunda bulundu ve jüri tarafından genel olarak beğenilmedi.

Gizem, siyah uzun kollu, kloş mini elbise tercih etti. Raşit Bey, elbisesini biraz kısa buldu. Gül Hanım, tarafından elbisesi 14 Şubat için fazla bulundu ve yılbaşı partisi için uygun olduğu söylendi. Ayşe Hanım, kılığını yaşlı bulduğunu ve elbisesinin düğün için daha uygun olduğunu söyledi.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı alan Emine ve Alina aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ