Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 13 Nisan Perşembe “Evlilik Teklifi” konsepti

Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı? Gardırop Savaşlarının yeni bölümünde yarışmacılara “Evlilik Teklifi” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 13 Nisan Perşembe “Evlilik Teklifi” konsepti

Gardırop Savaşları‘nın bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Evlilik Teklifi” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Bakırköy’e gitti. Yarışmacılar, beklenen evlilik teklifini alacakları an için alışveriş yaparak en iyi kombinleri oluşturmak adına kıyasıya yarıştı. Tuğçe, Nagihan ile eleme potasında olmanın sinir bozucu olduğunu belirtti.

Podyuma ilk olarak Asena çıktı. Asena, siyah omuzları açık bir elbise tercih etti. Siyah çanta ve ayakkabıları elbiseye uygun bulundu. Kollar açık olduğu için elbisenin uzun olması tercih edildi. Elbisenin omuzlarının açık olma beğenildi. Asena, bir doğum gününde evlenme teklifi aldığını anlattı. Genel olarak jüri tarafından beğenildi ve 12 puan aldı.

Nagihan, siyah fırfır detaylı elbise, siyah çanta ve tek bant ayakkabı tercih etti. Çantası beğenilmedi ve spor bulundu. Elbisesi, saçı ve makyajı ile genel olarak kombini çok beğenildi. Takıları alakasız bulundu. 12 puan aldı.

Gizem, siyah sırt dekoltesi olan tulum, siyah çanta ve ayakkabı tercih etti. Ayşe Hanım bütün sırtı açıkta bırakan sırt dekoltesini beğenmedi. Gül Hanım ve Raşit Bey sırt dekoltesini beğendi. Tulum Gizem’e küçük bulundu. Çantası abiye bulundu. 12 puan aldı.

Fatoş, kırmızı zemin üzerine siyah gül detaylı elbise, siyah stiletto ayakkabı ve siyah çanta tercih etti. Elbisesi vintage bulundu. Elbise genel olarak beğenildi fakat tadilat gerektirdiği için çok sevilmedi. Bedenine uygun bulunmadı. Elbise ile ayakkabı uyumu çok beğenildi. Çantası kombine göre modern bulundu. 11 puan aldı.

Tuğçe, simli, siyah, önü büzgü detaylı kalem elbise, siyah çanta ve ayakkabı tercih etti. İddialı kumaşlarla dar elbiselerin beğenilmediği belirtildi. Elbisesi ve tercih ettiği ayakkabıları beğenildi. Raşit Bey elbisede ki büzgüleri beğenmedi. Genel olarak beğenildi ve 12 puan aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ