Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 13 Mart Pazartesi “Kız İsteme” konsepti

Yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı kim? Günün birincisi kim oldu? En düşük puanı kim aldı? Gardırop Savaşlarının yeni bölümünde yarışmacılara “Kız İsteme” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 13 Mart Pazartesi “Kız İsteme” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın ilk gününde yarışmacılara “Kız İsteme” konsepti verildi. Geçtiğimiz hafta Özge’nin elenmesinden sonra bu hafta yarışmaya Tuğçe Sökesoğlu dahil oldu. Tuğçe, 27 yaşında, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Sunuculuk, spikerlik ve oyunculuk eğitimi alan Tuğçe, dizilerde rol aldığı için kameralara alışkın olduğunu söyledi. Kendine güvendiğini ve iddialı olduğunu dile getiren Tuğçe, diğer yarışmacılardan daha iyi olacağını belirtti.

 

Podyuma ilk olarak Gizem çıktı. Gizem, siyah simli diz altı kalem etek ve lavanta rengi ipek bluz tercih etti. Ayşe Hanım, gayet düzgün bir kılıkta olduğu yorumunda bulundu. Gül Hanım ve Raşit Bey tarafından siyah etek tercih etmesi biraz resmi bulundu. Genel olarak beğenildi.

Seren, mor renk kolları şifon bir elbise tercih etti. Raşit Bey, mor renginin zenginlik ve bereketin rengi olduğunu belirtti. Elbisesi beğenildi. Raşit Bey ve Gül Hanım, elbisesinin etek boyunun bittiği yer eleştirildi ve biraz daha uzun olması gerektiği yorumunda bulunuldu. Genel olarak beğenildi.

Ecem, siyah üzeri yıldız desenli diz altı elbise tercih etti. Elbisesi genel olarak beğenildi. Fakat spor bulundu ve konsepte uygun bulunmadığı söylendi. Ayakkabıları elbise ile uyumsuz bulundu. Ayşe Hanım, elbisenin siyah olmasından dolayı matem havasında olduğunu belirtti.

Tuğçe, siyah kol detaylı elbise tercih etti. Raşit Bey elbisesini resmi bulduğunu belirtti. Siyah yerine ördek başı yeşili, mor ve kırmızı gibi renkler önerildi.  Elbisesi, saç modeli ve takıları çok beğenildi. Ayşe Hanım, eleştirilecek bir şey yok yorumunda bulundu fakat siyah olduğu için konsepte uygun bulmadığını belirtti.

Didem, bej rengi gömlek ile mavi tonlarında etek tercih etti. Etek yerine bol paça, yüksek belli krep pantolon önerisinde bulunuldu. Didem, haftaya kötü başladı. Jüri tarafından yapmış olduğu kombin beğenilmedi ve yarışma tarihinin en kötü ilk üç kombin içinde yer aldığı yorumunda bulunuldu.

Günün birincisi Seren olurken en düşük puanı Didem aldı.

 

Yarışmada bugünden itibaren “Değiştir Kendini” köşesi yapılacak. Programın bu bölümünde, başvuru yapan kişiler bir günlük hızlandırılmış bir değişimden geçiyor. Katılımcıların saç, makyaj ve güzellik sürecinden geçerek büyük bir değişime uğradıklarına şahit olacağız.

 

Gardırop Savaşları 14 Mart Salı “Beyaz Şıklığı” konsepti

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ