Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 13.02.2017 “ Mini Gece Elbisesi” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Mini Elbise ile Gece Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 13.02.2017 “ Mini Gece Elbisesi” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Mini Elbise ile Gece Şıklığı” konsepti verildi. Geçen hafta Perşembe günü Yağmur’un diskalifiye olmasından sonra kural gereği Cuma günü haftanın finalinde eleme yapılmadı.

Giden Yağmur’un yerine yeni yarışmacı Alina Dotsyn dahil oldu. Alina, 25 yaşında Ukrayna’lı ve modellik yapıyor. Ukrayna’da 5 yıl kadar oyunculuk eğitimi sonrası İstanbul’a gelen Alina, güzel giyindiği için güçlü bir rakip olacağını belirtti. Yarışmacılar alışveriş için bugün Osmanbey’e gitti.

Didem, mavi püsküllü elbise ve siyah tek bantlı ayakkabı tercih etti. Ayşe Hanım, “Elbise güzel ama kombinlemen hatalı olmuş” yorumunda bulundu. Çantası ve ayakkabısı eleştirildi. Ten rengi ayakkabı ve çanta kullanması önerildi.

Seren, pırıltılı siyah mini elbise ve stiletto tercih etti. Raşit Bey, elbisesini beğenmedi. Elbisenin astar kısmından dolayı kendisine büyük ve 40 beden gibi durduğunu söyledi. Volan ve peplum detayının yanlış yerde bitmesinden dolayı eleştirildi. Raşit Bey, çantasını elbiseyle uyumlu bulmadı. Gül Hanım, tercih ettiği elbisenin kendisinin tarzını yansıtmadığını söyledi. Çorap ve ayakkabısı beğenildi fakat genel olarak kombini beğenilmedi.

Gizem, gold smokin mini elbise ve siyah stiletto tercih etti. Ayşe Hanım, elbisesini beğendi fakat elbiseyi kendisine kısa bulduğunu belirtti. Kullandığı ince çorabı eleştirildi. Basenli olduğu için seçmiş olduğu elbise Raşit Bey tarafından çok beğenildi.

Emine, omuz detaylı siyah mini elbise tercih etti. Elbisesi çok iddialı bulundu. Çantası ve ayakkabıları çok beğenildi. Fakat saçı hareketli olduğu için elbise ile uyumlu bulunmadı. Ayşe Hanım, bu elbisenin kesiminden dolayı nefret ettiğini söyledi. Genel olarak kombini jüri tarafından beğenilmedi.

Alina, püsküllü bal köpüğü renginde mini elbise, yağ yeşili manto ve bej rengi bantlı ayakkabı tercih etti. Raşit Bey, elbise püsküllü olduğu için zayıf insanlara daha fazla yakışıyor yorumunda bulundu. Beline bağlı olan kemeri çıkartması istendi. Ayşe Hanım ve Raşit Bey saçlarını beğendi. Gül Hanım ise saçlarını hareketli buldu ve toplamasını istedi. Genel olarak ilk gün için jüri tarafından beğenildi.

Günün birincisi Gizem ve Alina olurken en düşük puanı Emine ve Seren aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ