Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 13.01.2017 “Ajda Pekkan” Haftanın Finali

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Süper Star Ajda Pekkan” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 13.01.2017 “Ajda Pekkan” Haftanın Finali

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Süper Star Ajda Pekkan” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için İstiklal caddesine gitti. Peruk ve Ajda Pekkan tarzı kıyafetler aldılar.

Ajda Pekkan, sanat hayatına ilk olarak sinemayla başladı. 1964 yılında müzik alanında ilk 45 liğini çıkardı ve 1977 yılında Süper Star ünvanını aldı.

Didem, Siyah mayo, pelerin,gepiyer ve uzun çizme tercih etti. Kullandığı kısa peruk ile saçı Ajda Pekkan’a benzemediği yorumunu aldı. Genel olarak kıyafeti beğenildi. Didem, sahnede Ajda Pekkan’a ait “Bambaşka Biri” şarkısını söyledi.

 

 

Gizem, Payetli siyah ceket içine beyaz gömlek, siyah file çorap ve siyah diz üstü çizme tercih etti. Gizem’in kullandığı peruk Didem’e göre daha çok beğenildi. Kostümü beğenildi. Gizem, sahnede Ajda Pekkan’a ait ” Resim” şarkısını söyledi.

Fatma, siyah file elbise içine deri elbise tercih etti. Peruğu beğenilmedi saçını topladığı için assolist alaturka bulundu. Genel olarak beğenildi. Fatma, sahnede Ajda Pekkan’a ait “Aynen Öyle” şarkısını söyledi.

Emire, leopar desenli tek omuzlu volanlı bir tulum, siyah uzun eldiven ve kemer tercih etti. Peruk kullanmadı ve  kendi saçını at kuyruğu şeklinde topladı. Jüri tarafından kombini beğenildi. Emire, sahnede Ajda Pekkan’a ait “Yaz yaz” şarkısını söyledi.

 

Son olarak podyuma Aycan çıktı. Saç toplaması modern ve spor bulundu ve beğenildi.. Siyah uzun dantel ve pencere detaylı bir elbise tercih etti. Aksesuar kullanmadığı için için konbini düz bulundu. Ayşe Hanım biraz alaturkalık var yorumunda bulundu. Aycan sahnede Ajda Pekkan’a ait “Arada Sırada” şarkısını söyledi.

78 puan ile haftanın 1. Gizem oldu.  Aycan 65 puan ile 2. oldu. Bu hafta yeni gelen yarışmacı Emire, haftanın en düşük puanını aldığı için elendi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ