Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 12.01.2017 “Deve Tüyü Rengi Kaban” Konsepti

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün ” Deve Tüyü Rengi Kaban” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 12.01.2017 “Deve Tüyü Rengi Kaban” Konsepti

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün ” Deve Tüyü Rengi Kaban” konsepti verildi. Yarışmacılar bugün alışveriş için Tuzla’da bir AVM’ye gittiler.

Bugüne, Emire ile Didem arasında ki kaban tartışması damga vurdu. Emire alışveriş yaptığı mağazada iki soyunma kabini birden kullanıyordu. Aynı mağazaya Didem’de geldi. Didem, Emire’nin iki kabin kullandığını bilmeden kabinlerin birinde bulunan kabanı aldı. Emire, kabanı Didem’in üzerinde görünce ikili arasında tansiyon arttı ve Emire sesini yükselterek Didem’e bağırdı. Didem, ses tonunu arttıran Emire’yi ikaz etti ve kabanı üzerinden çıkarttı. Emire, yaşanan bu olaya rağmen Didem’in denediği kabanı almaktan vazgeçti ve denediği diğer kabanı aldı.  Bunu gören Didem üzerinden çıkartmak zorunda kaldığı kabalı satın aldı.

 

Emire, açık renk deve tüyü truvakar kol kaban içine balıkçı yaka kırık beyaz kazak ve siyah renk etek ile çorap tercih etti. Kombininde kullandığı süet açık renk ayakkabıları beğenilmedi. Çoraptan teni göründüğü için eleştirildi. Açık renk kaban tercih ettiği için saç rengi ile uyumlu bulundu.

Didem, deve tüyü mantosunu açık kahve triko balıkçı yaka elbise ile tercih etti. Bacakları ve ayakkabıları baharlık ve yazlık bulundu. Ayakkabısının rengi beğenilmedi. Kestane rengi ayakkabı kullanması önerildi. Çantasının rengi de jüri tarafından güzel yorumlar aldı.

Fatma, koyu renk deve tüyü manto içine lacivert üzerine çiçekli eşarp ile bordo triko kazak tercih etti. Jüri tarafından mantosunun rengi ve biçimi ile yapmış olduğu kombini genel olarak  beğenildi. Saçının uçuş uçuş olmasından dolayı eleştirildi.

Aycan, açık renk deve tüyü kaban içine kırık beyaz kazak ve kahve deri pantolon tercih etti. Tercih ettiği kıyafetlerin tamamı kahverengi tonunda olduğu için jüri tarafından renk skalası olduğu yorumunu aldı. Reng geçişleri beğenildi. Saç toplama biçimi spor ve hoş bulundu.

Gizem,  açık renk deve tüyü kabanın içine hardal rengi kazak, acı kahve püsküllü şal ve nefti renk pantolon tercih etti. Saçı ve makyajı genel olarak beğenildi. Tercih ettiği çizmeler, şalının rengi ve tercih ettiği kıyafetlerin renk kombini genel olarak beğenildi.

Günün birincisi tam puan alan Gizem olurken en düşük puanı Emire aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ