Gardırop Savaşları 11.01.2017 “Kırmızı Halı” Konsepti

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün “Kırmızı Halı ” konsepti verildi.

11 Ocak 2017 Çarşamba, 18:06

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün “Kırmızı Halı ” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Yenibosna’da bir AVM’ye gittiler. AVM de yarışmacılar buz pateni yaparak eğlenceli anlar yaşadı.

Fatma simli dantelli lacivert abiye elbise tercih etti. Çantası elbiseye uygun bulunmadı. Ayşe Hanım makyajını yetişmemiş gibi görünüyor yorumu yaptı. Saçı, jüri tarafından beğenilmedi. Fatma alışverişte çanta almadığı için dolabından kullandı ve jüri tarafından bu onaylanmadı.

Gizem, jakarlı, şantuk kumaştan, drapeli abiye elbise tercih etti.  Elbisesinin omuz detayı Raşit Bey tarafından Gizem’in vücut yapısına uygun bulundu. Gizem’in elbisesi genel olarak beğenildi ve yapmış olduğu vücut makyajı ile güzel yorumlar aldı.

Didem siyah renk bir elbise tercih etti. Elbisesinin biçimi beğenildi fakat kumaşı parladığı için kalitesi kötü ve ayakkabısı günlük bulundu. Saçını jölelemesi jüri tarafından eleştirildi. Toplamış olması tercih edildi.

Emire siyah yandan tül detaylı bir elbise tercih etti. Gül hanım havasının düğüne gider gibi olduğunu ve saçının kıyafete alaturkalık kattığını söyledi. Elbise seçimi ile basenlerini kapatmış olması jüri tarafından beğenildi fakat elbiseye ruh katamadığı için için eleştirildi. Çantası günlük bulundu. Jüri, saçına yapılan topuzun sökülmesini ve ortadan ikiye ayrılarak arkadan at kuyruğu  yapılmasını istedi.

Son olarak podyuma Aycan çıktı. Beyaz bel bölgesi taş işlemeli abiye bir elbise tercik etti. Jüri tarafından saçı çok beğenildi. Ayakkabı tercihinin krem rengi olması sebebi ile eleştirildi. Raşit Bey tarafından inci küpe terci etmesi manasız bulundu.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Fatma, Emire ve Aycan aldı.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz