Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 10 Mart Cuma “Doğum Günü Partisi” haftanın finali

Haftanın birincisi kim? Yarışmadan elenen isim kim oldu? Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Doğum Günü Partisi” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 10 Mart Cuma “Doğum Günü Partisi” haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Doğum Günü Partisi” konsepti verildi. Yarışmacılar, şık bir yerde gidecekleri bir yakınlarının doğum günü partisi konsepti için Bakırköy’e alışverişe çıktı.

Podyuma ilk olarak Didem çıktı. Didem, siyah uzun kollu diz boyunda elbise tercih etti. Elbise uzun olduğu için Didem, elbiseyi kestirdiğini belirtti. Saçı, makyajı tercih ettiği ayakkabı ve çantası da beğenildi. Her bedende olan kişinin kullanabileceği bir elbise olduğu söylendi. Şık bulundu.

Seren, siyah dantel detaylı bir elbise tercih etti. Raşit Bey elbisenin boyun kısmındaki tasma beğenmediğini belirtti. Gül Hanım, elbisenin çok detaylı olduğunu ve fazla bulundu. Çorap seçimi beğenildi. Ayşe Hanım, elbisenin üzerini beğendiğini ve  bunun bir bluz olması durumunda altına siyah krep kumaş pantolon tercih etmesi önerildi.

Ecem, çiçek desenli uzun siyah elbise tercih etti. Moda olmasına rağmen elbisesi Ayşe Hanım tarafından beğenilmedi ve yaşlı yorgun bulundu. Elbisenin dokusu beğenilmedi. Raşit Bey, “Ecem bu elbiseyi seçerken ne düşündün?” yorumunu yaptı. Kullandığı kemer eleştirildi. Gül hanım, elbiseyi desen olarak beğendiğini belirtti. Bu elbisenin hakkını veremediği yorumunu aldı.

Gizem, siyah payet mini elbise tercih etti. Payetli bu elbise ile Gizem jüri tarafından çok beğenildi ve güzel yorumlar aldı. Gül Hanım tarafından sadece çantası bu kılık için fazla sıkıcı bulundu.

Özge, siyah tulum üzerine hardal rengi manto ve siyah üzerine işlemeli ayakkabı tercih etti. Gül Hanım, sade ve şık olmak isterken sıkıcı olduğunu belirtti. Doğum günü için şık bulunmadı. Çantası beğenilmedi. Tulumun kendisini kilolu gösterdiği yorumu yapıldı. Ayakkabısı çok beğenildi. Saçını siyaha boyadığı için yaşından büyük gösterdiği yorumu yapıldı. Tulumu denemeden aldığı için özellikle final günü jüri tarafından şaşırtıcı bulunuldu.

Haftanın birincisi 82 Puan ile Gizem, ikincisi 65 Puan ile Ecem ve üçüncüsü Seren oldu.

Eleme potasına Didem ve Özge girdi. Haftanın en düşük puanını alarak elenen isim Özge oldu.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ