Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 10.02.2017 “Top Model” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Türk Top Model” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 10.02.2017 “Top Model” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Türk Top Model” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Bakırköy’e gitti.

Didem- Cansu Dere,

Seren- Hande Subaşı,

Emine- Çağla Şikel

Gizem- Didem Soydan

Gizem, Didem Soydan olarak podyuma çıktı. Siyah göbek ve göğüs dekolteli elbise tercih etti. Ayakkabısı bordo olduğu için elbise ile uyumlu bulunmadı ve klasik yorumun aldı. Ayşe Hanım, Didem Soydan’ın daha marjinal olduğunu dile getirdi ve Gizem’de daha fazla dövme beklediğini dile getirdi. Sarı peruk ile kullandığı lensler beğenildi. Genel olarak Didem Soydan’ı yansıttığı söylendi.

Didem, Cansu Dere olarak podyuma çıktı. Beyaz elbise tercih etti. Makyajı beğenildi. Gül Hanım, elbisesini uzun ve ayakkabısı fazla sarı buldu. Ayrıca saçı, Cansu Dere’ye göre fazla dalgalı bulundu. Raşit Bey lame rengi ayakkabı kullanmasını önerdi. Genel olarak Cansu Dere’yi yansıttığı söylendi.

Seren, Hande Subaşı olarak podyuma çıktı. Siyah yakası işlemeli elbise tercih etti. Makyajı biraz daha parıltılı olmalıydı yorumunu aldı. Kıyafet seçimi ve saçı ile Hande Subaşı’nı yansıttığı söylendi. Ayşe Hanım, Hande Subaşı ile Seren’in ifadelerinin benzediğini

Emine, Çağla Şikel olarak podyuma çıktı. Lacivert göğüs kısmı parlak, iç eteği kısa arkası uzun elbise tercih etti. Ayşe Hanım, “Sana Çağla’lık hiç yakışmamış” yorumunda bulundu. Sadece podyumda ki yürüyüş şekli ve tercih ettiği elbisenin önünün kısa olması Çağla Şikel’e benzetildi. Onun dışında peruğu çok kötü bulundu, aksesuar eksikleri olduğu belirtildi. Raşit Bey, dansöze benzetti ve “Seni karanlıkta görsem korkarım” yorumunda bulundu.

73 Gizem

69 Seren

56 Didem

56 Emine

Haftanın birincisi Gizem olurken dün yayınlanan bölümde Yağmur diskalifiye olduğu için bu hafta eleme yapılmadı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ