Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 10.01.2017 “Leopar Şıklığı” Konsepti

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün “Leopar şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Kadıköy’e gitti.

Gardırop Savaşları 10.01.2017 “Leopar Şıklığı” Konsepti

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün “Leopar şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Kadıköy’e gitti.

Leopar deseni oldukça iddialı, seksi ve kadınsı bir desen. İyi kullanıldığında iddialı ve şık, kötü kullanıldığında ise rüküş ve avam olunabilir. Yarışmacılardan, leopar desenini siyah renk hariç istedikleri herhangi bir renk ile kombinlemeleri istendi.

Didem yeni gelen yarışmacı Emire’nin iddialı olmadığını ve tarzını yarışmaya uygun bulmadığı söyledi. Gizem ise bugün denediği bütün kıyafetleri Emire’nin de denediğini görünce bunu neden yaptığını sordu ve ikili arasında tartışma yaşandı. Aycan da Emire’ye, stili ve tarzının olmadığını söyledi. Gizem ve Aycan moda üzerine Emire ile tartıştı.

Podyuma ilk çıkan Aycan oldu, leopar saten bol pantolon üzerine yeşil bir gömlek tercih etti. Çok beğenilmedi ve kendisinden daha iyi bir performans beklendiği söylendi. Jüri tarafından leopar deseninde kumaşın çok önemli olduğu bilgisi verildi. Aycan’ın saçı beğenilmedi ve alaturka bulundu. Aycan sonradan saçını değiştir. Fakat bu değişiklik puan durumunu etkilemedi.

Gizem leopar desenini askılı elbisede kullandı. Elbisenin modeli fiziğine uygun bulundu ve yakıştırıldı. Ayakkabıları ve elbisesi yazlık olduğu için üzerine aldığı kürk etol eleştirildi.

Emire leopar desenini askılı bluzda kullandı ve krem rengi bol paça bir pantolon ile kombinledi. Kullandığı pantolonun rengi beğenildi fakat kumaşı ve dikiminden dolayı eleştirildi. Saç toplama şekli ve ayakkabıları beğenildi. Pantolon alırken basene göre seçim yapması konusunda bilgilendirildi.

Fatma leopar desenini, pijama gömlekte kullandı ve kırmızı kalem etek ile kombinledi. Kırmızı renk ile leopar deseni zorlama ve rüküş olduğu yorumunu aldı. Kırmızı ile leopar deseninin çok sık kullanılmasından dolayı formaya benzetildi.

Didem leopar desenini uzun kollu bir elbise ile kullandı, kırmızı çanta ve ayakkabı ile kombinledi. Elbisesi beğenildi fakat çanta ve ayakkabı renginden dolayı eleştirildi.

Günün birincisi Aycan ve Gizem olurken en düşük puanı Emire aldı.

 

 

Gardırop Savaşları 11.01.2017 “Kırmızı Halı” Konsepti

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ