Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 09.02.2017 “Hamile Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Hamile Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 09.02.2017 “Hamile Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Hamile Şıklığı” konsepti verildi.

Alışveriş esnasında Seren’in ayırttırdığı elbiseyi Didem alınca ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma hazırlık aşamasında kulise de taşındı ve devam etti.

Bir tartışma da Emine ve Yağmur arasında yaşandı. Emine, kendisine sorulan soru üzerine “Yağmur’un gideceğini düşünüyorum” yorumunda bulundu. Yağmur kızdı ve Emine’yi ikiyüzlülükle suçladı. Çünkü bu güne kadar Emine, Seren’in elenmesi gerektiğini belirtiyordu. Emine, söylediklerinin yanlış anlaşıldığını anlattı ve “Seren’in gitmeyeceğini düşünüyorum yerine yanlışlıkla Seren’in gitmesini istemiyorum dediğim için Yağmur beni yanlış anladı” yorumunda bulundu.

Podyuma ilk olarak Seren çıktı. Seren, bej rengi balıkçı yaka kazak, antrasit rengi jile, üzerine mavili-simli hırka ve kahve tonlarında loafer ayakkabı tercih etti. Raşit Bey mavi hırka yerine acı kahve hırka tercih etmesini önerdi. Ayşe Hanım da kıyafetini günlük buldu. Genel olarak yapmış olduğu kombin jüri tarafından beğenildi.

Didem, Seren’in aldığı jilenin aynısını giydi ve üzerine kırmızı manto tercih etti. Jüri üyeleri Didem’in çantasını beğenmedi. Didem’in jile içine tercih ettiği ince dokulu triko şık bulundu. Gül Hanım, ayakkabı rengini eleştirdi. Genel olarak kombini hamile şıklığına yakıştırıldı ve beğenildi.

Emine, bej rengi uzun triko elbise, üzerine aynı renk manto ve beyaz sneaker (lastik) ayakkabı tercih etti. Kombini jüri tarafından beğenildi. Ayşe Hanım sadece tercih ettiği ince çorabı eleştirdi.

Yağmur, arkası uzun şifon bebe mavisi renginde gömlek elbise, üzerine beyaz tüylü yelek, siyah çorap ve beyaz sneaker (lastik) ayakkabı tercih etti. Gömlek elbise yazlık ve yelek kışlık olduğu için eleştirildi. Jüri tarafından kombini beğenilmedi.

Gizem, siyah üzeri çiçekli elbise, deve tüyü rengi manto tercih etti. Bordo rengi çanta ve ayakkabı kullandı. Gizem’in giydiği elbisenin önü kalktığı için eleştirildi. Gizem, elbisesini hamile reyonundan değil de normal reyondan seçtiği için eleştirildi fakat yapmış olduğu kombin jüri tarafından beğenildi.

Emine ile Yağmur arasında ki tartışma alt katta devam etti. Jüri puan verme aşamasında tartışmayı sordu ve Emine açıklama yaparken Yağmur bir anda hiç bir açıklama yapmadan podyumu terk etti.

Yağmur podyumu terk ettiği için diskalifiye oldu. Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Seren aldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ