Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 09.01.2017 “Şapka Şıklığı” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Şapka Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Nişantaşı’na gitti.

Gardırop Savaşları 09.01.2017 “Şapka Şıklığı” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Şapka Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Nişantaşı’na gitti. Bugün yayınlanan bölümde yarışmaya yeni yarışmacı Emire Gürlen dahil oldu. Emire, 24 yaşında moda tasarım mezunu.

Yeni yarışmacı Emire alışveriş esnasında parası yetmediği için yoldan geçen birinden çantasını istedi ve çanta takası yapıldı.

Emire ayrıca eski yarışmacılar Aycan ve Gizem’in çok uzun süredir yarışmada oldukları için gitmelerinin gerektiğini söyledi. Bu söylemi karşısında Aycan ile aralarında polemik yaşandı.

Fatma, Beyaz uzun hırka  ile seçmiş olduğu şapka uyumsuz bulundu. İçinde ki triko kazak yazlık bulundu. Şapka seçimi ve rengi beğenildi. Jüri Fatma’nın boynuna şal takarak kombini tamamladı. Şal bütün havanı değiştirdi yorumunu aldı.Çantası ve ayakkabısı uyumlu bulunmadı.

Didem, Kırmızı elbise tercih etti. Elbisesi omuz dekolteli olduğu için fazla zorlama bulundu. Didem, başına şal bağladıktan sonra şapka taktığı için elbisesi ile uyumlu bulunmadı. Elbisesi iç giyim, şal ve şapka kombini ise dış giyim yorumunu aldı. Ayrıca şapkası hasır olduğu için yazlık bulundu ve eleştirildi. Ayakkabıları beğenilmedi.

Emire siyah şapkasını, beyaz etek, beyaz kaban ve ince askılı siyah bluz tercih etti. Eteğinin rengi ile kabanın rengi uyumsuz bulundu. Eteği yazlık, bluzu ise abiye bulundu. Saçı rengi doğal bulunmadı.

Aycan şapkasını, dantel detaylı siyah elbise ile kombinledi. Aycan çok beğenildi. Raşit Bey ve Ayşe Hanım yoruma bile gerek görmedi.

Gizem şapkasını, kırmızı manto ve siyah elbise ile kombinledi. Eline taktığı eldivenler dantel olduğu için Ayşe Hanım tarafından abiye bulundu. Şapkası çok beğenildi. Raşit Bey tarafından, konsoloslukta verilen bir davete giden bir havası olduğu yorumunu yaptı.

Günün birincisi Aycan olurken en düşük puanı Didem ve yeni gelen Emire aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. selma dedi ki:

    Tabiki de aycan elenmeli zaten yılbaşında son anda pacayi kurtardı emire çok doğru söyledi aycan gitmeli ayrıca emire hepsinden daha olgun.. Aycanin kesinlikle bi tarzı yok tarzı birakin saçı bile yok kaynak saclar seni özenti 😀 yılbaşı dolasiyla elenmekten kurtuldun aycan sen gerçekten orda olmayı haketmiyosun sana verdikleri butceye aciyorum. Yazık yaaa

BİR YORUM YAZ