Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 08.02.2017 “Balık Elbise” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Balık Elbise” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 08.02.2017 “Balık Elbise” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Balık Elbise” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Osmanbey’e gitti.

Didem alışveriş esnasında, Yağmur için “Modanın M’sini bilmiyor” yorumunu yapınca ikili arasında kısa süren bir gerginlik yaşandı.

Emine alışverişte zorlandı, seçtiği elbiseyi çok beğenmedi, gözyaşlarına hakim olamadı ve ağladı. Emine, bir kez de çanta bulmakta zorlandığı için ağladı. Ayakkabıcıda yanlışlıkla Gizem’in elbisesinin olduğu poşeti aldı.

Hazırlık aşamasında Emine, Seren’i beğenmediğini ve vasat bulduğunu belirtince ikili arasında tartışma yaşandı.

Ayrıca yarışmacılara bugün için jüri tarafından örgü saç modeli verildi.

Podyumun açılışını Gizem yaptı. Gizem, siyah balık elbise ve antrasit renk ayakkabı tercih etti. Elbisesinin yakası (prenses yaka) beğenildi. Fakat kullandığı tasma kolye parlak taşlardan olduğu için Ayşe Hanım tarafından avizeye benzetildi. Ayakkabısının rengi elbiseye uygun bulunmadı.

Emine, simli bej rengi bir elbise tercih etti. Saçı dağınık bulundu. Raşit Bey doğru desenli bir elbise tercih ettiğini söyledi. Ayakkabısı günlük bulundu ve elbiseye uygun bulunmadı. Çantasının rugan olması eleştirildi.

Seren, siyah balık elbise tercih etti. Elbisesi, tercih ettiği ayakkabıları ve yapmış olduğu saç modeli jüri tarafından beğenildi.

Didem, şeker pembesi balık elbise tercih etti. Kolyesi fazla bulundu. Elbisenin göğüs kubu Ayşe Hanım tarafından oyuncağa benzetildi. Didem, alışveriş esnasında önce yeşil bir elbise aldı sonra üzerinde ki elbiseyi beğenince yeşil elbiseyi iade etti. Sonuç hüsran oldu ve jüri şeker pembe elbisesini ve ayakkabısını hiç beğenmedi.

Yağmur, kırmızı balık elbise tercih etti. Elbisesi, ayakkabıları ve çantası hiç beğenilmedi. Raşit Bey tarafından rüküş bulundu. Küpeleri kıyafetine hiç yakıştırılmadı ve anlamsız bulundu.

Günün birincisi Seren olurken en düşük puanı Yağmur aldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ