Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 07.02.2017 “Görümceyle Tanışma” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Görümceyle Tanışma” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 07.02.2017 “Görümceyle Tanışma” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Görümceyle Tanışma” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Nişantaşı’na gitti.

Yarışmacı Yağmur alışveriş esnasında Gizem Hatipoğlu ile karşılaştı. Hatipoğlu, kısa bir süreliğine Yağmur’un görümcesi rolünde oldu.

Podyumun açılışını Yağmur yaptı. Yağmur, turuncu kaban içine siyah balıkçı yaka kazak ve gri mini etek tercih etti. Yağmur, eteğini belinden yukarı çektiği için Raşit Bey tarafından beli kalın bulundu. Etek düzeltildi. Genel olarak jüri üyeleri tarafından beğenildi.

Seren, petrol mavisi omuzdan simetrik kesim elbise ve siyah manto tercih etti. Jüri genel olarak kombinini beğendi. Fakat çantası ve ayakkabılarının metal detayları jüri tarafından eleştirildi ve beğenilmedi.

Emine, emprime baskılı çiçekli mini elbise ve diz üstü çizme tercih etti. Çizme yerine stiletto giymesi önerildi. Raşit Bey, duruşu ile ilgili “Hayatın boyunca görümcen ile tanışmayı bekliyorsun gibi duruyorsun” yorumunda bulundu. Manto giymediği için eleştirildi. Çantası kombine uygun bulunmadı. Saç toplaması da beğenilmedi.

Gizem, kırmızı manto içine siyah balıkçı yaka kazak ve gri bol paça pantolon tercih etti. Saçının toplama şekli ve genel olarak tavrı ve kombini beğenildi. Çantası eleştirildi ve beğenilmedi. Baseni geniş olan bayanlar için Raşit Bey önerilerde bulundu. Bel dikişi pileli değil de pensli pantolon kullanılmalı, sigaret ve dar değil de boru paça olmalı. Yüksek bel değil de orta karar belli olmalı.

Didem, siyah kadife bluz ve siyah dantelli etek tercih etti. Raşit Bey, Didem’e “Bence sen görümcenle buluşma” yorumunda bulundu ve elbisesine şal eklerse bu kıyafet ile İtalya’da bir cenazeye katılabileceğini belirtti. Mor çantası çok eleştirildi ve beğenilmedi. Jüri tarafından kombini beğenilmedi.

Günün birincisi Seren olurken en düşük puanı yeni gelen Emine ve Didem aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ