Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 06.02.2017 “Sarı Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Sarı Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 06.02.2017 “Sarı Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Sarı Şıklığı” konsepti verildi. Gardırop savaşlarında geçen hafta Aycan ve Öykü’nün elenmesinden sonra iki yeni yarışmacı geldi.

Bu haftanın, ilk yeni yarışmacısı Yağmur Sevgi Koysal, 28 yaşında dansçı ve oyuncu, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İkinci yeni yarışmacı Emine Tıraş, 22 yaşında ve öğrenci. Kendisi yarışmaya Antalya’dan katılıyor.

Yarışmacılar alışveriş için Kadıköy’e gitti. Didem, alışveriş esnanda eski yarışmacı Aycan ve Fatma’yı arayarak yeni gelen yarışmacılar hakkında konuştu.

Podyumun açılışını Gizem yaptı. Gizem, sarı triko elbise, gri kaban, siyah çizme ve çanta tercih etti. Elbisenin boyu kabandan uzun olduğu için eleştirildi onun dışında jüri tarafından genel olarak beğenildi.

Emine, sarı triko kazak, gri kırçıllı pantolon ve siyah yakalı yapay kürklü kaban terci etti. Ayşe Hanım, kabanında kürk olması sebebi ile yaşından daha olgun göründüğünü söyledi. Gül Hanım, kabanını omuza aldığı için stil ve spor bulduğunu belirtti. Jüri tarafından çantasının sapı oldukça uzun bulundu.

Seren, beyaz triko kazak, antrasit fitilli kadife pantolon ve sarı uzun hırka tercih etti. Raşit Bey sarının tonunu ve beyaz ile kombinlemesini sevmediğini belirtti. Pantolonun paçaları uzun bulundu. Gül Hanım ve Ayşe Hanım, Seren’in etnik ve bohem bir havası olduğunu belirttiler.

Yağmur, antrasit kazak, sarı pantolon ve gri mantı tercih etti. Ayşe Hanım kıyafeti beğenmediğini belirtti. Saçı, makyajı ve gözlükleri beğenildi. Pantolonu kendisine kesimi itibariyle yakıştırılamadı ve büyük bulundu.

Podyuma son olarak Didem çıktı. Didem, beyaz gömlek elbise üzerine sarı triko kazak ve siyah manto tercih etti. Beyaz gömlek elbisesi ile parlayan ince çorabı eleştirildi ve beğenilmedi. Kendisine siyah jean pantolon giymesi önerildi.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı yeni gelen Yağmur ve Didem aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ