Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 06.01.2017 “Çeyiz Serme” Haftanın Finali

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Çeyiz Serme” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 06.01.2017 “Çeyiz Serme” Haftanın Finali

Gardırop Savaşlarında bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Çeyiz Serme” konsepti verildi. Yarışmacılar çeyiz alışverişi için Eminönü’ne giderek çeyiz sandığı hazırladılar ve bohça,gecelik,seccade,havlu ve bornoz takımları gibi ürünler aldı. Yarışmacılar, çeyiz sererken giyilebilecek kıyafet alışverişi için Eminönü’nden Bakırköy’e geçti.

Didem kuliste hazırlanırken annesini özlediği için aradı. Annesinin sesini duyunca gözyaşlarını tutamadı. Çeyiz konsepti olduğu için duygulandığını söyledi. Didem’in annesi, sürpriz yaptı ve kızını ziyarete geldi. Annesi diğer yarışmacılara çocukluk anılarını ve yarışmaya katılma hikayesini anlattı.

Didem kırmızı belinden büzgülü ve ince bir kumaştan dikilen bir elbise tercih etti. Ayakkabılarınla elbisenin lisanı uymuyor yorumu aldı. Didem’in çeyiz sandığından gecelik,sabahlık,yemeni ve patik çıktı.

Aycan siyah dantel detaylı lacivert bir elbise tercih etti. Elbisesi çeyiz serme konsepti için fazla şık bulundu. Ayakkabıları, renginden dolayı eleştirildi. Aycan’ın çeyiz sandığından ayna ve tarak seti,tüylü terlik,el örgüsü yelek, havlu çıktı.

Gizem siyah gömlek ve parlak pliseli etek tercihi ile konsepte uygun görülmedi. Dernek yemeğine gider gibi yorumunu aldı.Çeyiz serme günü için fazla resmi bulundu. Didem jüri ile Gizem’in dedikodusunu yaptı. Gizem’in çeyiz sandığından gecelik takımı,masa örtüsü,dantel örtüler ve banyo lifi çıktı.

Fatma beyaz desenleri olan gri bir elbise tercih etti. Ayakkabıları güzel yorumunu aldı.Ev elbisesine benzetildi ve hiç beğenilmedi. Fatma’nın çeyiz sandığı çok beğenildi,sandıktan eşarp,seccade ve havlu çıktı.Fatma jüri üyelerine havlu hediye etti.

 

Fatma düşük puan aldığı için jüri tarafından, elendiği söylendi ve arkadaşlarına veda etmesi istendi.Vedalaşma sonrası jüri üyeleri Melis’in ayrılması sebebi ile Fatma’nın evde kalmasına karar verdi. Melis, ailevi sebeplerden ötürü yarışmadan ayrıldığı için eleme yapılmadı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ