Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 05.01.2017 “Çorap Çizme” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Çorap Çizme” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 05.01.2017 “Çorap Çizme” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Çorap Çizme” konsepti verildi. Konsepti bilmeyen yarışmacılara güne hediye kutuları ile başladı. Kutuların içinden siyah uzun çorap çizmeler çıktı. Gardırop savaşçıları bugün alışveriş için Kadıköy’e gitti.

Alışveriş esnasında Didem tüm parasını elbiseye ödediği için çanta ve takı alacak parası kalmadı. Takıcı ve çantacıdan uzun uğraşlar sonucunda yalvar yakar bedavaya çanta ve küpe aldı.

Gizem çorap çizmeyi, beyaz uzun kazak ve kareli manto ile kombinledi. Aldığı bordo çanta ile genel olarak tüm jüri tarafından çok beğenildi. Gizemin sadece kolyesi beğenilmediği için eleştiri aldı.

Fatma çorap çizmeyi, skinny jean pantolon ve siyah ceket ile kombinledi. Fatma’nın ceket kesimi kısa bulundu,saçı her aman aynı tarzda yaptığı için eleştirildi. Kullandığı çanta beğenilmedi. Gözlükleri cenazeye gider gibi büyük olmasından dolayı beğenilmedi ve zorlama bulundu.

Didem çorap çizmeyi, siyah smokin elbise ile kombinledi.Çizmenin altına ince siyah çorap giymemesinden ve bacağının görünmesinden dolayı eleştirildi. Çizmelerin lisanı ile smokin elbisenin lisanı arasında fark olduğu yorumu yapıldı. Smokin elbise abiye bulundu.

Melis çorap çizmeyi, pembe balıkçı yaka kazak ve nakışlı gri etek ile kombinledi. Çantası tüylü olduğu için beğenilmedi. Saçı çok uzun olduğu için masal kahramanına benzetildi ve alaturka yorumu aldı. Kaynak olduğu için eleştirildi. Kazak ve etekteki renk seçiminden dolayı eleştirildi.

 

Aycan çorap çizmeyi, yeşil gömlek elbise ve üzerine kiremit rengi manto ile kombinledi. Kullandığı kemer kalın bulundu. Kolyesi etnik olduğu için uyumsuz bulundu.Gömleğin kumaşı ince olduğu için eleştirildi ve saçını toplamadığı için beğenilmedi. Aycan Raşit Bey tarafından olduğundan çok daha büyük göründüğü yorumunu aldı.

Günün birincisi Gizem oldu ve en düşük puanı Fatma aldı.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ