Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 04.01.2017 “Kendi Tasarladıkları Kot Pantolon” konsepti

Gardırop Savaşçılarında yarışmacılara bugün “Kendi Tasarladıkları Kot Pantolon” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 04.01.2017 “Kendi Tasarladıkları Kot Pantolon” konsepti

Gardırop Savaşçılarında yarışmacılara bugün “Kendi Tasarladıkları Kot Pantolon” konsepti verildi. Yarışmacılar alışverişe çıkmadan önce evde kendilerine verilen kot pantolonlarını arma yapıştırarak ve keserek kendileri tasarladı. Kendi tasarım kot pantolonları ile kombin yapmak için alışverişe çıktılar.

 

Melis kot üzerine deri ceketinin içine bir şey giymediği için jüri tarafından yetersiz ve özensiz bulundu. Kot tasarımında ki yazı  beğenilmedi ve emek harcamadığı için sert eleştirildi. Melis ilk defa bu kadar beğenilmedi.

Aycan balıkçı yaka beyaz kazak ve yine beyaz pelüş ile kot pantolonunu kombinledi. Kot pantolonu Gül Hanım tarafından konsept dışı  yorumunu aldı. Kot pantolon üzerinde yapmış olduğu tasarımı beğenilmedi. Peluş kürkünün sateni kalitesiz bulundu ve Raşit Bey Aycan’a çuvalladığını söyledi. Botları güzel bulundu.

Gizem kot pantolonunu, beyaz gömlek üzerine kırmızı kazak ve siyah kaban ile kombinlerken Gül Hanım ve Ayşe Hanım tarafından genel olarak beğenildi fakat botları beğenilmedi. Raşit Bey sıradan buldu.

Didem kot pantolonunu, pudra rengi kazak ve nefti yeşil renk kaban ile kombledi ve renk uyumu güzel bulundu. Fakat kot pantolonu üzerinde yapmış olduğu tasarım için uğraş verilememiş yorumu aldı.

Fatma kot pantolonunu, beyaz gömlek üzerine pudra rengi kaza tercihi ile kombin yaptı. Kazağı güzel bulundu. Ayakkabıları beğenildi. Ama diğer yarışmacılar gibi  kot pantolonu tasarımı yetersiz bulundu ve eleştirildi.

Yarışmacılar kot pantolon tasarımları yetersiz bulundu ve jüri tarafından oldukça sert eleştirildi. Tüm yarışmacılar düşük puan aldı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ