Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 03 Mart Cuma “5 Yıldızlı Otel Düğünü” haftanın finali

Bu haftanın en düşük puanını alan Özge mi yoksa Hazal mı elenecek? Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “5 Yıldızlı Otel Düğünü” konsepti verildi. Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta kim elendi?

Gardırop Savaşları 03 Mart Cuma “5 Yıldızlı Otel Düğünü” haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “5 Yıldızlı Otel Düğünü” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Bakırköy’e gittiler.

Yaptıkları alışverişte yarışmacılar oldukça zorlandılar. Didem, aldığı elbiseyi tadilat için terziye götürdü. Fakat kalan süresini terzide tamamladığı için çok üzüldü, gerildi ve ağlamaya başladı. 5 dakikalık süreyi aştığı için 1 puanı kesilecek. 10 dakikayı aştığı taktirde 2 puanı kesilecek Didem, buluşma noktasına oldukça zor geldi ve sonunda bayıldı. Geç kalma telaşı baygınlık geçirmesine neden oldu.

Bu haftanın en düşük puanını alan Özge mi yoksa Hazal mı elenecek? Haftanın birincisi kim olacak?

İlk olarak podyuma Hazal çıktı. Hazal, mavi balık elbise tercih etti. Raşit Bey, beli kalın olduğu için bel bölgesi asimetrik detaylı elbiseler önerdi. Elbisenin tülü, boyun ve sırt bölgesindeki işlemesi beğenilmedi. Saç toplama şekli beğenilmedi. Ayşe Hanım, çok ağır bir elbise olduğunu belirtti. Genel olarak jüri tarafından beğenilmedi.

 

Gizem, altın rengi ve siyah detayları olan bir elbise tercih etti. Elbisesi, saçı, takıları ve ayakkabıları çok beğenildi. Gül Hanım hiç bir hatası olmadığını belirtti. Elbisenin işlemesi beğenildi. Raşit Bey, Oscar’a gider gibi bir hali olduğunu belirtti. Çok zarif ve güzel bulundu.

 

Özge, gül kurusu rengi üst kısmı işlemeli bir elbise tercih etti. Çanta konsepte uygun bulunmadı. Raşit Bey, elbisenin üzerindeki detayları güzel buldu. Fakat elbisenin rengini beğenmediğini, kendisine uygun bir renk olmadığını ve yaşından büyük gösterdiğini belirtti. Gül Hanım, elbisenin işlemelerini alaturka buldu. Makyajı ve saçı beğenildi. Ayşe Hanım, yaşının elbisesi olmadığını ve anne elbisesi olduğunu belirtti. Çanta düğün çantası değil yorumunu aldı.

 

Seren, sıklamen rengi elbise tercih etti. Elbisesinin boyu uzun olduğu için Ayşe Hanım kendisinden 1 puan kesileceğini belirtti. Çantasının gece kıyafeti için uygun olduğunu fakat elbise ile uyumsuz olduğu belirtildi. Raşit Bey, ayakkabılarını takoza benzetti. Genel olarak elbisesi, saçı ve makyajı jüri tarafından beğenildi.

 

Didem, lavanta rengi bir elbise tercih etti. Raşit Bey, gelen elbiseler arasında en farklı kesim olduğunu ve sevdiğini belirtti. Esmer olduğu için bu renk kendisine yakıştırıldı. Etek boyu uzun olduğu için kendisinden 1 puan kesilecek. Çanta rengi, ojeleri ve saçı çok beğenildi.

 

  1. 62 Puan ile Seren ve Gizem,
  2. 53 Puan ile Didem,

Hazal ve Özge eleme potasına girdi ve haftanın elenen isim Hazal oldu.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ