Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 03.02.2017 “Yıldız Yağmuru” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Yıldız Yağmuru” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 03.02.2017 “Yıldız Yağmuru” konsepti ile haftanın finali

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan haftanın finali bölümünde yarışmacılara “Yıldız Yağmuru” konsepti verildi. Yarışmacılar alış veriş için Taksim’e gitti.

Raşit Bağzıbağlı’nın seyahati sebebi ile Tanju Babacan konuk jüri üyesi olarak programda yer aldı.

Podyuma ilk olarak Gizem çıktı. Gizem, Hadise tarzı kombiniyle podyumda Gelsene şarkısını seslendirdi. Tanju Bey Hadise’den ziyade Beyonce benzetti. Ayşe Hanım, Hadise ile Gizem’in vücut tipinin aynı olduğunu söyledi. Jüri, elbisesi ile tam olarak Hadise’yi yansıtmadığını belirtti.

Öykü, Ece Seçkin tarzı kombiniyle podyumda Yana Yana şarkısını söyledi. Jüri, Ece Seçkin performansı ile çok beğenildi. Kullanmış olduğu peruğun rengini Gül Hanım çok beğendi. Siyah mini etek ve otrişli bluzu ile çok beğenildi. Öykü’nün ayakkabıları kıyafetine uymadığı için eleştirildi.

Aycan, Farah Zeynep Abdullah’ın seslendirdiği Gel Yada Git ile podyuma çıktı. Aycan, şarkıyı söylerken “yapamıyorum” diyerek ağlamaya başladı. Onu gören jüri üyesi Ayşe Hanım ve Gül Hanım’da ağladı. Aycan kullandığı saç aksesuarı ile dönem yansıttı fakat filmden bir kareye benzemediği söylendi. Mavi bluzu ve bordo eteği genel olarak beğenildi. Etnik kemer kullanması eleştirildi. Gizem, Gıybet Odasında gözyaşlarına hakim olamadı ağladı ve Aycan’a sarıldı.

Seren, Nil Karaibrahimgil kombini ile podyuma çıktı ve Resmen Aşığım şarkısını seslendirdi. Tanju Babacan sanki Nil’i gördüm yorumunda bulundu. Tütü etek ve renkli tüller tercih etti. Seren, iki haftadır ailesinden uzak kaldığı için üzüldü. Jüri tarafından kombini beğenildi.

Podyuma en son Didem çıktı. Didem, Demet Özdemir’in Lale karakterini canlandırdı. Lale karakterine uygun bir elbise tercih eden Didem’in rolü beğenildi. Tercih ettiği siyah üzerine çiçekli elbisesi jüri tarafından genel olarak beğenildi.

 

1.Gizem 68 Puan

2.Seren 57 Puan

3.Didem 55 Puan

Aycan ve Öykü son ikiye 49 puan ile kaldı. Programda bir ilk yaşandı ve jüri her iki yarışmacıyı da eledi. Aycan 270 gün sonra programa veda etti. Aycan, daha öncede son ikiye kalmış ve jüri tarafından kurtarılmıştı. Fakat kural gereği ikinci kez elemeye kaldığı için kurtarılamadı ve elendi.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ