Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 03.01.2017 “Uzun Etek” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Uzun Etek” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 03.01.2017 “Uzun Etek” Konsepti

Gardırop Savaşlarında bugün yarışmacılara “Uzun Etek” konsepti verildi. Yarışmacılar alışveriş için Yeşilköy pazarına gitti.

Gizem alışveriş esnasında istediği eteği bulmakta zorlandığı için diğer yarışmacıların birden fazla etek alarak alternatif kombinler yapmasını eleştirdi. Melis ve Aycan pazar alışverişinde gözleme yaptı.

Raşit Bağzıbağlı hasta olduğu için bugün yayınlanan programa katılamadı.

Didem beyaz gömlek ile gül kurusu, dar, uzun ve yırtmaçlı bir etek kombini yaptığı için Ayşe Hanım dan “Üst taraf Miami’ye gidiyor ” yorumunu aldı. Kıyafetinin yazlık olması ve çanta tutuşu eleştirildi. Jüri tarafından ayakkabıları ve gömleği bir kazak ile değiştirildi.

Aycan kamuflaj desenli pliseli etek üzerine kazak ve deri ceket tercihi, saçı ve makyajı ile jüri tarafından genel olarak beğenildi. Çantası hareketli olduğu için eleştirildi.

Melis plise parlak kadife etek üzerine parlak simli gri triko genel olarak beğenildi. Çantası renginden ve hareketli olması sebebi ile beğenilmedi.

 

Fatma siyah bluz ve etek kombini genel olarak beğenildi. Giydiği botlar boyunu kestiği için botlarının boyu eleştirildi ve çizme ile değiştirildi.

Gizem simli antesit renk etek üzerine açık kollu siyah kazak tercihi ile beğenildi. Aldığı deri ceketin kazak ile uyumsuzluğundan eleştiri alırken, ceketi ile çantası kombine uygun bulunmadı.

Raşit Bağzıbağlı hasta olması sebebi ile programa telefon ile bağlanarak kızlara gönülden 5 puan verdiğini iletti..

Günün birincisi Aycan olurken en düşük puanı Didem aldı.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ