Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 02.02.2017 “Balıkçı Yaka Kazak ve Kalem Etek” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Balıkçı Yaka Kazak ve Kalem Etek” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 02.02.2017 “Balıkçı Yaka Kazak ve Kalem Etek” konsepti

Gardırop Savaşlarının bugün yayınlanan bölümünde yarışmacılara “Balıkçı Yaka Kazak ve Kalem Etek” konsepti verildi.

Aycan, alışveriş esnasında psikolojisinin bozulduğunu ve yarışmada yorulduğunu söyleyerek, yere oturup ağladı. Didem ise ayakkabı bulma konusunda yine sorun yaşadı ve sinirlendi.

Hafta başında 1 puan kaybeden Aycan, bugünde 3 puan kaybetti. Aycan buluşma noktasına bugün de 13 dakika geç kaldığı için 3 puanı kaybetti. Toplamda aldığı puanlardan 4 puanı kesilecek.

Didem, hazırlık aşamasında Aycan’ın yarışmayı umursamadığını ve kendini saldığını söyledi.

Podyuma ilk olarak Seren çıktı. Seren, siyah balıkçı yaka kazak, grafiti desenli kalem etek ve siyah manto tercih etti. Ayşe hanım çorap giymediği için eleştirildi. Mantosu beğenildi. Çantası küçük bulundu. Eteği çok yazlık bulundu ve beğenilmedi. Seçmiş olduğu kazak ve eteğin kumaşları farklı olduğu için eleştirildi. Stiletto yerine düz ayakkabı da tercih edebileceği söylendi. Seren, farklı bir etek daha aldığını söyleyince jüri o eteği puanlamada giymesini istedi.

Didem, siyah balıkçı yaka kazak, siyah kalem etek ve siyah kaban tercih etti. Raşit Bey saçını çok beğendiğini belirtti. Çantasının rengi ve modeli beğenilmedi ve eleştirildi. Genel olarak yapmış olduğu kombin jüri tarafından beğenildi.

Aycan, triko kırmızı rengin yoğun oluğu fermuarlı balıkçı yaka kazak, yeşil kalem etek ve krem rengi manto tercih etti. Kalem etek bulmakta zorlandığını ve aldığı çan eteğin tadilat ile kalem etek olarak dikildiğini anlattı. Jüri üyelerinin hiç biri Aycan’ın kombinini beğenmedi. Çok fazla eleştiri aldı. Ayşe Hanım “Neresinden tutsam elimde kalıyor” yorumunda bulundu. Raşit Bey üzerindekilerin tek tek güzel olduğunu fakat bir arada olmalarına “Duyan gelmiş” yorumunda bulundu. Sen benim favori yarışmacımsın ve bu durumuna gerçekten üzülüyorum yorumunda bulundu. Ayşe Hanım kendisine sarıldı, Gül Hanım’da ağladı.

Öykü, jean içi tüylü mont, siyah kalem etek ve somon rengi balıkçı yaka kazak tercih etti. Raşit Bey genel olarak beğendi. Gül Hanım opak çorap giymesini beğendi fakat jean montu bu kombin ile uyumlu bulunmadı. Mont tek başına çok beğenildi fakat kombine yakıştırılmadı.

Gizem, mürdüm rengi balıkçı yaka kazak, siyah kalem etek ve kayısı rengi manto tercih etti. Ayşe Hanım eteğindeki teknik hatalar dışında kombinin tamamını beğendiğini söyledi. Loafer ayakkabı tercih etmesi ayrıca beğenildi. Raşit Bey çantasını beğenmedi.

Günün birincisi Gizem olurken en düşük puanı Aycan aldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ