Akıllı Gündem

Gardırop Savaşları 01.02.2017 “Gri Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarından yarışmacılara bugün “Gri Şıklığı” konsepti verildi.

Gardırop Savaşları 01.02.2017 “Gri Şıklığı” konsepti

Gardırop Savaşlarında yarışmacılara bugün “Gri Şıklığı” konsepti verildi. Yarışmacılar, gri rengi farklı bir renkle beraber kombinleyecek. Aycan griyi mor ile, Gizem mavi ile, Seren pembe ile, Didem beyaz ile ve Öykü kırmızı ile kombinleyecek.

Didem, hazırlık aşamasında Öykü ile tartıştı. Didem “Hala kendini kanıtlayamadın” yorumunda bulununca ikili arasında tartışma çıktı.

Podyuma ilk olarak Aycan çıktı. Aycan gri rengi mor ile kombinledi. Mor panço içine siyah balıkçı yaka triko elbise ve gri şapka tercih etti. Jüri, Aycan’ı çok beğendi ve Gül Hanım tarafından sofistike harika bir kombin yaratmışsın yorumunu aldı. Genel olarak yapmış olduğu tercihler ile jüri tarafından beğenildi. Didem röportajda, Aycan ile ilgili sürekli aynı olduğunu, kendisinin tekrar ettiğini ve “Tarzı olan kendini yeniler” yorumunda bulundu. Jüri Aycan’a Didem’in dediklerini sordu. Aycan’da, Didem’in dün 0 puan aldığını ve onun sözlerine katılmadığını söyledi.

Didem, gri rengi beyaz ile kombinledi. Didem, kırık beyaz balıkçı yaka triko kazak, gri eşofman pantolon ve gri kaban tercih etti. Ayşe Hanım, yılan derisi desenli olan çantasına bir anlam veremediğini söyledi. Ayakkabısının rengi eleştirildi. Gül Hanım, kabanı omuzlarına aldığı için eleştirdi ve omuza atımlık bir kaban olmadığı söylendi. Saçı çok doğal bulundu. Raşit Bey, stiletto ayakkabı görmekten sıkıldığını belirtti ve bağcıklı erkek ayakkabısı tercih etmesini önerdi.

Gizem, gri rengi mavi ile kombinledi. Antrasit rengi elbise üzerine gri kaban tercih etti ve mavi rengi ayakkabı ile fularda kullandı. Raşit Bey, maviyi baskın kullanmadığı için eleştirildi. Yaşına ağır bir tavırda kombin tercih ettiği ve hanım teyzeye benzediği söylendi. Gül Hanım’ ın en büyük eleştirisi ise ayakkabılarına oldu. Ayşe Hanım, çok sıkıcı buldu ve annesinin giydiği kıyafetlere benzediğini söyledi.

Seren, gri rengi pembe ile kombinledi. Pembe gömlek üzerine gri manto ve şal tercih etti. Giydiği gri jean pantolonu kendisine yakıştırılamadı ve beğenilmedi. Kendisine kombininin, gri ve pembe şıklığını yansıtmadığı söylendi. Kombinin hakkını veremedin yorumunda bulunuldu. Mantosu beğenildi. Raşit Bey vasat olmuşsun yorumunda bulundu. Tercih ettiği açık pembe gömleğin rengi silik göründüğü için eleştirildi. Takıları eksik bulundu. Gül Hanım, “Senden daha iyisini bekliyoruz, eğer kalırsan tabi” yorumunda bulundu.

Öykü, gri rengi kırmızı ile kombinledi. Öykü, gri yün elbise ile kırmızı manto tercih etti. Bacaklarının açık olması eleştirildi ve kalın çorap giymesi tercih edildi. Mantosu kendisine büyük bulundu. Stiletto yerine çizme tercih etmesi önerildi. Mantosu röpteşambıra benzetildi. Omuzları düşük olduğu içim mantonun duruşu da beğenilmedi. Vatka kullanması önerildi ve üçgene benzetildi. Jüri tarafından genel olarak beğenilmedi.

Aycan, bugün jüri tarafından beğenildi ve kusursuz bulunarak tam puan aldı. Öykü en düşük puan ile bugün sonuncu oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ