Akıllı Gündem

Galaxy S6 ve Edge’ye Android 7 Nougat güncellemesi bu tarihte geliyor

Samsung Türkiye, Galaxy S6, S6 Edge, Galaxy Note 5, Galaxy A serisi ve yeni Galaxy Tab S2’lerin ne zaman Android 7.0 Nougat güncellemesini alacağını açıkladı.

Galaxy S6 ve Edge’ye Android 7 Nougat güncellemesi bu tarihte geliyor

Samsung telefon ve tablet kullanıcılarının merakla beklediği Android 7.0 Nougat güncellemesi yavaş cihazlara geliyor. Galaxy S7’ler güncellemeyi ilk alan cihazlar oldu. Samsung Türkiye’de diğer cihazların Android 7.0 güncellemesine kavuşacakları tarihi açıkladı.

Listenin en üstünde yer alan Galaxy S7 ve S7 Edge için Nougat güncellemesinin 13 Şubat’ta başlayacağı yazıyor. Gerçekten de S7 ve S7 Edge’in Türkiye’deki güncellenmesi, tam bu tarihte başlamıştı.

Güncelleme planları, Galaxy S6 ve S6 Edge’in Nougat güncellemesinin geçen haftaki raporun da söylediği gibi 27 Şubat’ta geleceğini söylüyor. S6 Edge+’ın ise Mart ortasını bekleyeceği anlaşılıyor.

Galaxy Note 5, listeye göre güncellemeyi 6 Martta alacak. Galaxy A serisi telefonların güncellemeleri ise Temmuz sonuna kadar uzanıyor. “Yenilenmiş” Galaxy Tab S2’ler, Mayıs ortasında Nougat’a güncellenen ilk Samsung tableti olacak. 10.1 inç’lik Galaxy Tab A’nın S Pen’li ve S Pen’siz modelleri, Temmuz’da güncellenecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Umut Yoğunlu dedi ki:

    Kardeşim yardımcı olur musun? S6 edge DBT modeli için güncelleme 12 Nisan oldu halen gelmedi ne zaman gelir?

    1. Umut Yoğunlu dedi ki:

      Ha bide bu modele uygun türkiye yazılımını odin ile yüklemek istiyorum ancak hangi yazılım uygun bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim. Cihaz almanyadan rootlanmamış. Tamamen resmi. Ancak android 7 gelmediği için türkiye yazılımı yüklemeyi düşünüyorum anabant sürümü G925FXXU5DPL3

BİR YORUM YAZ