Akıllı Gündem

Galaxy Note 8 şimdi de Snapdragon 835 ile görüldü

Exynos 8895 versiyonu ile Geekbench’te listelenen Samsung Galaxy Note 8’in Snapragon 835 modeli de gecikmeden kendini gösterdi. İşte elde edilen puanlar ve daha fazlası.

Galaxy Note 8 şimdi de Snapdragon 835 ile görüldü

Samsung‘un merakla beklenen amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 ilk olarak Avrupa versiyonu olan Exynos 8895 yonga setiyle birlikte Geekbench performans testlerinde görüntülenmiş ve bunu siz değerli okuyucularımızla paylaşmıştık.

Ancak, her zaman olduğu gibi Amerika’da yaşayan tüketiciler cihazın bir diğer versiyonunu, yani Snapdragon 835 yonga setine sahip olan versiyonunu kullanacaklar. Eğer Exynos tabanlı Galaxy Note 8’in performans sonuçlarına göz attıysanız, gelin şimdi hep birlikte testlerde yeni görülen Snapdragon tabanlı versiyonunu da bir inceleyelim.

Exynos 8895 versiyonu Geekbench sonuçlarını incelemek için lütfen tıklayın…

Test sonuçlarından da anlaşılacağı üzere cihazın Snapdragon 835 versiyonu Exynos’tan az da olsa düşük puanlar elde etmiş. Ancak bu fark çok küçük olduğu için günlük kullanımda versiyonlar arasında bir fark görmek çok da mümkün olmayacaktır.

Rakamlarla konuşacak olursak, Exynos 8895 yonga setine sahip Galaxy Note 8’in tek çekirdek skoru 1984, çok çekirdek skoru ise 6116 idi. Samsung SM-950U model numarasıyla görülen Snapdragon 835 versiyonu ise sırasıyla 1815 ve 6066 skorlarını elde etti.

Yukarıdaki bu rakamlar elbette kağıt üzerinde görülen değerler. Gerçek hayattaki performansını Galaxy Note 8 elimize geçtiğinde hep birlikte göreceğiz. Samsung, yeni amiral gemisini 23 Ağustos‘ta düzenlediği kutu açılış etkinliğiyle tüm dünyaya ilan edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ