Akıllı Gündem

Galaxy Note 8 hakkındaki son iddia heyecanlandırdı

Galaxy Note 8’in gelişiyle geçmişi tüketiciye unutturmak isteyen Samsung, yeni cihazını en çok istenen özelliklerle donatıyor olabilir. İşte detaylar…

Galaxy Note 8 hakkındaki son iddia heyecanlandırdı

Sizce Galaxy Note 7 faciası unutuldu mu? Görünen o ki cevabın ‘evet’ olduğundan emin olmak isteyen Samsung, Galaxy Note 8‘i tasarlarken tüketicinin isteklerini dikkate almaya çalışıyor.

Bugün Galaxy Note 8 ile ilgili internete sızdırılan görsellerde, tüketicinin Samsung’dan beklediği iki özelliğin de yer alması oldukça sevindirdi. Her ne kadar bir resmiyete dayanmasa da, bunun ihtimali bile büyük heyecan yarattı. Peki nedir bu özellikler?

Dual-kamera sonunda geliyor mu?

Yukarıdaki görselden de anlayabileceğiniz gibi Samsung Galaxy Note 8, çift kamera ve ekran altına gizlenmiş parmak izi okuyucuya sahip olarak üretilebilir.

Galaxy Note 8‘in tasarımıyla ilgili sızan görselden cihaz üzerindeki çift kameranın da ne şekilde yer alacağı rahatlıkla görülebiliyor. Güney Koreli şirket, rakibi LG‘nin aksine kamerayı cihazın arkasına dikey olarak yerleştirebilir. Görselde görünmeyen özelliklerden bir tanesi de parmak izi okuyucusu. Ne cihazın arkasında, ne de tam ekrandan dolayı ön tarafında görülmeyen okuyucunun bu kez beklentilere cevap olarak ekranın içine yerleştirileceği düşünülüyor.

Bu özellikler şimdilik kesin olmasa da, uzun süredir beklenen bu özelliklerin ihtimali bile Galaxy Note serisi fanlarını heyecanlandırdı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ