Akıllı Gündem

Fitbit artık daha akıllı

Gelen son güncellemeyle Fitbit artık daha akıllı! Otomatik takip mi? Kullanışlı görünüyor.

Fitbit artık daha akıllı

Fitbit’in Charge HR ve Surge sahiplerini mutlu edecek birkaç haberi var. Bugünden itibaren iki fitness takip cihazına da ücretsiz olarak indirebileceğiniz otomatik takibi sağlayan güncellemesi geldi.

Bu güncelleme sayesinde egzersizleri manuel olarak girmek zorunda kalmayacaksınız. SmartTrack ismindeki bu sistem devamlı eylemleri ve yaptığınız hareketleri tespit ederek; süre, yakılan kalori ve kalp atış hızınızın da dâhil olduğu egzersiz özetini Fitbit uygulamasına kaydedecek.

Fitbit’e göre SmartTrack birçok farklı hareketi tanımlayabiliyor. Ayrıca koşma, outdoor bisiklet, yürüyüş, aerobik hareketleri ve sporu birbirinden ayırabiliyor. Yine de yaptığınız aktiviteyi kendiniz seçebilirsiniz ve Fitbit’in kaydettiği süreyi ayarlayabilirsiniz.

Diğer önemli güncellemeyse yüksek yoğunluktaki egzersizlerde kalp atışınızı daha iyi takip etmeyi sağlıyor. Fitbit Change HR’deki Egzersiz Modu ve Fitbit Surge’deki çoklu spor modunda daha iyi bir takip için PurePulse optik teknolojisi geliştirildi.

Diğer güncellemeler

Tüm kullanıcılar için Fitbit uygulamasına haftalık hedef özelliği geldi. Bu sayede egzersiz yapmaya sürekli olarak devam etmeye motive olursunuz.
Ayrıca Fitbit Charge HR ve Fitbit Surge’ün yeni çıkan mavi ve mandalina renklerine de ulaşmak artık mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ