Akıllı Gündem

Fırıldak Ailesi için Mahmut Tuncer’den muhteşem İngilizce seslendirme!

Mahmut Tuncer, 3 Şubat’ta vizyona girecek Fırıldak Ailesi için yaptığı muhteşem ötesi İngilizce seslendirme izleyenleri kırdı geçirdi.

Fırıldak Ailesi Batsın Bu Orta Dünya 3 Şubat’ta Sinemalarda! H. Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay’ın yönetmenliğini yaptığı animasyon filmin kadrosunda/seslendirmesinde Murat Boz, Yılmaz Vural, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Mahmut Tuncer, Bülent Kayabaş, Tülay Bursa, Gülen Karaman, Keremcan Köse, Tülay Köneçoğlu, Barış Özgenç, Onur Akgülgil, İsmail Yıldız, Tayfun Talipoğlu gibi sanat ve spor dünyasından ünlü isimler yer alıyor.

Fırıldak Ailesi, Orta Dünya’yı altına üstüne getirirken izleyicilere eğlenceli dakikalar sunacak. Eğlenceli dakikaların ilk ipucu, Mahmut Tuncer’in seslendirdiği fragmanda ortaya kondu. Mahmut Tuncer, filmin tanıtım fragmanını İngilizce seslendirdi. Tuncer’in muhteşem aksanı fragmanı izleyenleri kırdı geçirdi.

İşte Mahmut Tuncer’in seslendirdiği tanıtım fragmanı

TÜRKİYE’DEN ORTA DÜNYA’YA!
Varol Yaşaroğlu’nun yaratıcısı olduğu, TV’de ve internette fenomen olan Fırıldak Ailesi, Grafi2000 ve BKM ortak yapımıyla ilk uzun metraj filmiyle geliyor ve Orta Dünya’nın altını üstüne getiriyor.
Bir gece köydeki tüm kadınların kaçırılmasıyla başlayan macera, Sabri Fırıldak ve arkadaşlarını korkunç yaratıklarla dolu büyülü ormana sürükleyecektir. Kadınlarını geri almak için ise, kahramanlarımızın kötülerin başı Tarumar ile büyük bir savaşa girmeleri gerekecektir.
H. Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay’ın yönettiği, senaryosunu H. Can Dizdaroğlu’nun yazdığı “Fırıldak Ailesi Batsın Bu Orta Dünya”, sizi büyülü ormanlar, ejderhalar ve tılsımların olduğu aksiyonu yüksek bir maceraya davet ediyor!

Oyuncular:
Murat Boz, Yılmaz Vural, Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Mahmut Tuncer, Bülent Kayabaş, Tülay Bursa, Gülen Karaman, Keremcan Köse, Tülay Köneçoğlu, Barış Özgenç, Onur Akgülgil, İsmail Yıldız, Tayfun Talipoğlu
Yönetmen:
H. Can Dizdaroğlu, Berk Tokay
Yazarlar:
H. Can Dizdaroğlu
Yapımcı:
Necati Akpınar
Uygulayıcı Yapımcı:
Mesut Apaydın
Müzik:
ENC Müzik

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ