Akıllı Gündem

Fİ Çİ Pİ serisi Fİ dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Merakla beklenen Fi Çi Pi dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesinin anlatıldığı Fi’nin ilk fragmanındaki Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’un sevişme sahnesi çok konuşulacak.

Fİ Çİ Pİ serisi Fİ dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı!

Azra Sarızeybek Kohen’in “best-seller” üçlemesinden uyarlanan Fi Çi Pi dizisinin merakla beklenen ilk fragmanı yayınlandı. 31 Mart’ta puhutv’de izleyicilerle buluşacak dizinin başrollerinde Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi ve Armağan Oğuz oynuyor. Güçlü kadrosu ve hikayesi ile merak uyandıran dizinin fragmanı da çok ses getirecek. Dizide bir balerini canlandıran Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’un sevişme sahnesi çok konuşulacak. Fragmanda bir diğer dikkat çeken isim ise Ozan Güven oldu. Ozan Güven, Serenay Sarıkay’yı takip eden bir karakter olarak fragmanda yer aldı.
Fragman “Bir adam, bir kadın sevmiş ve dünya değişmiş” sloganı ile yayınlandı. Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan Fi, Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesinin anlatıldığı Fi, 31 Mart’ta puhutv’de izleyicilerle buluşacak.
“Bir adam bir kadını sevmiş̧ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.”

İşte Fi Çi Pi’nin ilk tanıtım fragmanı

Tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, 31 Mart’ta sadece puhutv’de!

Fi Çi Pi serisi Fi dizisi 1. bölüm 1. fragmanı yayınlandı 31 Mart Cuma

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ