Akıllı Gündem

Ferrari’den evine sehpa yaptı

Ferrari bu sefer ev dekorasyonu için muhteşem bir sehpaya dönüştürüldü. İşte süper lüks otomobil Ferrari’den yapılan ev sehpası.

Ferrari’den evine sehpa yaptı

Ferrari herkesin hayallerini süsleyen spor otomobillerin başında geliyor. Ancak Ferrari’nin dudak uçuklatan fiyatı, birçoğumuz için hayalden öteye gidemiyor. Bu nedenle sadece Ferrari’ye bakmakla yetiniyoruz!

Ama bazıları için ise hayalden öteye evlerinde dekor için kullanılmaya başladı. Fransız endüstri tasarımcısı Charly Molinelli, çok farklı bir şey yaparak Ferrari’den sehpa yaptı. Evet yanlış okumadınız Ferrari’den evi için bir sehpa tasarladı.

Molinelli, Los Angeles’taki bir araba hurdalığından aldığı kaza geçirerek kullanılamaz hale gelmiş bir Ferrari’yi sıkıştırarak orta sehpası boyutlarına getirdi. Daha sonra bu sıkıştırılmış Ferrari’yi özel olarak tasarladığı kutu sehpanın içine koydu.

Kullanılan aracın bir Ferrari 458 olduğu ve değerinin 225 bin dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Bu ilginç eşyanın fiyatıysa 10-15 bin dolar arasında, yani orijinalinin 20’de biri kadar.

Korsikalı tasarımcı Molinelli “Tahmin edersiniz ki böyle bir kaza her gün olmuyor” dedi.

İşte Charly Molinelli tarafından tasarlanan Ferrari’den yapılan o muhteşem sehpa ve yapım aşaması.

 

Otomobil haberleri, Ferrari haberleri

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ