Akıllı Gündem

Fedon “Bodrum Yaşımdan Dolayı Benim İçin Bir Rüya”

Bodrum’da MAG’a özel açıklamalarda bulundu.

Fedon “Bodrum Yaşımdan Dolayı Benim İçin Bir Rüya”

Sanat dünyasında Fedon olarak tanın Fedon Kalyoncu, eşsiz güzelliği ile büyüleyen Bodrum’da MAG’a özel açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin her yöresinde olduğu gibi Bodrum muhteşem güzellikleriyle büyüledi “Bodrum sadece bir eğlence bölgesi değil; tarihsel ve sualtı özellikleriyle, her türlü zevke hitap eden çok güzel bir yer” ifadelerini kullanan Fedon Kalyoncu “Bodrum yaşımdan dolayı benim için bir rüya. Dağıtmak istiyorsan dağıt, uyumak istiyorsan uyu… Balık, olta, sualtı, dalış, paraşüt ve bir çok aktivite var. Bu kadar seçeneğin bir arada olduğu bir dünya cenneti, bence gezdiğim ve gördüğüm kadarıyla, yok” dedi.Tatilin keyfinin en çok sağlık ile çıktığını söyleyen Fedon “3 ay önce ölümden döndüm, ağır bir ameliyat geçirdim. Artık her şeyin değerini çok iyi biliyorum. Başta sağlık ve çalışmak. Onu bıraktığım anda “Bir işe yaramıyorum” havasına girersem, bittim” ifadelerini kullandı.

Güzel oyuncu Bensu Soral Baş’ın kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz sayısı, Bodrum özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, radyoculuğun seyrini değiştiren isim Nihat Sırdar röportajı, dopdolu içeriği ve yazarları ile Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ