Akıllı Gündem

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı – 14. bölüm

Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezonuyla Eylül’de Star’da başlıyor. Fazilet Hanım ve Kızları 2. sezon fragmanı.. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Hazım Bey ile Ece evlenecek mi? İşte Fazilet Hanım ve Kızları’nın merakla beklenen yeni sezon fragmanı. Fazilet Hanım ve Kızları 14. bölüm fragmanı. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı – 14. bölüm

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin merakla beklenen yeni sezon fragmanı yayınlandı. Geçen sezon Star TV ekranlarında izleyicilerin büyük beğenisini kazanan dizideki heyecan kaldığı yerdenden devam ediyor.

Eylül başlayacak dizinin yeni sezonunda Fazilet Hanım, en büyük hayaline bir adım daha yaklaşıyor. Geçen sezon Hazım Bey, kızı Ece’yi istemişti. İşte bu sahne ile dizi sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezon finalinde, Ece’nin gelinlikler içinde olduğu görülüyor. Hazım Bey ile Ece’nin düğününe vurgu yapan yeni sezon fragmanında Fazilet Hanım ise şık bir siyah tuvalet içerisinde gelinlik giymiş Ece‘yi ve kırmızı tuvalet içerisindeki Hazan‘ı ünlü bir yalının merdivenlerinde karşılıyor. Hazım Bey ise damatlık kıyafetiyle merdivenlerin aşağısında müstakbel eşi Ece’yi bekliyor. Dizinin diğer kahramanları da Hazım beyin yanında Fazilet Hanım ve kızlarını izlerken görüntüleniyor.

Yeni sezonda Hazım Bey ile Ece gerçekten evlenecek mi? İşte bu sorunun cevabı dizinin eylül ayında yayınlanacak 14. bölümünde cevap bulacak.

İşte Fazilet Hanım ve Kızları’nın merakla beklenen yeni sezon fragmanı…

 

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde bomba gelişmeler! Yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde bomba gelişmeler! Yeni sezon 2. fragmanı yayınlandı

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ