Akıllı Gündem

Fatoş Kabasakal Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

Gardırop Savaşları’na bomba gibi bir yarışmacı dahil oluyor. Fatoş Kabasakal yakında Gardırop Savaşları’nda!

Fatoş Kabasakal Gardırop Savaşları’na dahil oldu!

Milli atlet Nagihan Karadere, Ankaralı Yasemin ve dansın kraliçesi Asena’nın ardından Gardırop Savaşları yarışmasına yıllardır güzelliği ve sunuculuk kariyeri ile göz dolduran Fatoş Kabasakal dahil oldu. Fatoş Kabasakalı’ın dahil olduğu tanıtım, bugün yayınlanan haftanın finali bölümünden sonra sosyal medyadan duyuruldu. Gardırop Savaşları’nın  3 Nisan Pazartesi gününden itibaren Fatoş Kabasakal’ın dahil olduğu yeni bölümlerin yayınlanması bekleniliyor.

Oldukça iddialı isimlerin birbiri ardına yarışmaya dahil olması, renkli anların yaşanmasına ve yarışmanın tam da adına yakışır bir şekilde savaş içinde geçeceğe benziyor. Bu hafta başında yarışmaya Nagihan Karadare dahil olmuş ve iyi bir performans sergileyerek haftanın ikincisi olmuştu. Önümüzdeki hafta ise bu hafta kendi isteği ile yarışmadan ayrılan Seren ve en düşük puanı aldığı için elenen Tuğçe’nin yerine Asena ve Ankaralı Yasemin’in dahil olduğu bölümleri izleyeceğiz.

Kabasakal, “Bazı kadınlar fiziği ile öne çıkmak ister. Ama ben tarzımla öne çıkacağım. Gardırop Savaşları’nda gerçek yarış şimdi başlıyor.” söylemiyle iddialı olduğunu gösteriyor.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ