Akıllı Gündem

Fatih Hürkan Survivor’a katılıyor? Fatih Hürkan kimdir?

Survivor 2017’de sürpriz olabilir! Oyuncu ve sunucu Fatih Hürkan’ın Survivor 2017’ye yarışmacı olarak katılacağı iddia edildi. İşte detaylar…

Fatih Hürkan Survivor’a katılıyor? Fatih Hürkan kimdir?

Haber güncelleme: Bizim haberimizin ardından Acun Ilıcalı, bu gece düzenlenen konseyde yarışmaya katılacak yeni adayları açıkladı. Fatih Hürkan’da iddia edildiği gibi o isimlerin arasında yer aldı.

SURVİVOR’A YENİ İSİMLER KATILDI!

Survıvor 2017 22 Ocak ada konseyinde şok sürpriz yaşandı Acun Ilıcalı 2017 kadrosuna 4 kişinin katılacağını açıklarken tüm yarışmacılar bir anda şok oldu. Ada konseyinde önce yeni yarışmacılar çağrıldı ve kendilerini tanıttılar.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamalarda Survivor’a 4 yeni kişinin katılacağını ancak bu 4 kişiden sadece 3 kişinin Survıvor 2017 ye katılabileceğini adayların nasıl belirleneceği konusunda ise kararı yine halkın kullanacağı SMS sonuçlarının belirleyeceğini açıkladı. 4 yarışmacı adayı kendini tanıttı ve 30 dakikalık SMS oylaması yapıldı. Yarın yayınlanacak yeni bölümde kalan 3 yarışmacı açıklanacak.

Yeni Yarışmacı adayları kimler?

1- Anıl

2- Fatih Hürkan

3- Oğulcan

4- Sadin Bakır

Fatih Hürkan Survivor’a mı katılıyor?

Oyuncu ve sunucu Fatih Hürkan‘ın Survivor 2017‘de yarın düzenlenecek ada konseyinde adının açıklanabileceği iddia edildi. Kahpe Bizans ve Kıyamet filmlerinden tanıdığımız oyuncu ve sunucu Fatih Hürkan’ın Survivor pastası ile çektirdiği bir fotoğraf sosyal medyada paylaşılmaya başladı. Bazı sosyal medya platformlarında ünlü sunucunun Survivor 2017 kadrosuna dahil olacağı iddia edildi. 1971 İstanbul doğumlu olan Fatih Hürkan, mnakenlik, oyunculuk ve mankenlik çok yönlü kişiliğiyle tanınıyor. İddialara göre Hürkan’ın ismi yarın akşam düzenlenecek ada konseyinde açıklanacak.

Bakalım bu iddiaların doğruluğunu yarın akşam yayınlanacak Survivor yarışmasında hep beraber göreceğiz. İşte Fatih Hürkan’ın Survivor pastasıyla çekilmiş o fotoğrafı.

Fatih Hürkan kimdir

Doğum: 14 Eylül 1971 (46), İstanbul Eğitim : Lisans4 kişinin favorisi olduİTÜ Makina Mühendisliği bölümü mezunu. 1998’de Best Model of Turkey’de 2. seçildi ve mankenliğe başladı. 1998’de başrolünü Emrah’ın oynadığı Unutabilsem (Kaya Ererez/TV) dizisinde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bulut Bey’le başrole geçti, daha sonra “kötü adam” rollerine oturdu.

Bir süre Şahika Tekand Studio’sunda oyunculuk eğitimi aldı. Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’nda “Aman Hayret, Biraz Gayret” oyunuyla da sahnede profesyonel oldu. Kral TV’de sunuculuk yaptı ve 100’ün üzerinde reklam filminde rol aldı. 2 sinema filmi çevirdi.

Önemli Filmleri :

1999 – Kahpe Bizans (Gani Müjde)
2006 – Kıyamet (Savaş Erişçi)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ