Akıllı Gündem

Facebook’tan Messenger için hayat kurtaran özellik geliyor!.

Uzun bir süre önce Facebook Messenger için mesajları geri alma özelliğini sunacağını açıklayan Facebook, bu özellik ile ilgili daha fazla detay vermemişti.

Facebook’tan Messenger için hayat kurtaran özellik geliyor!.

Facebook Messenger, sahip olduğu kullanıcı network’ünün sağladığı avantaja rağmen hedeflerine ulaşmakta zorlanıyor. Bu durumu değiştirmek için geliştirme çalışmalarına ağırlık veren Facebook mesajlaşma uygulaması Messenger’a eklenen yeni özellikleri açıklamaya devam ediyor.

Uzun bir süre önce Facebook Messenger için mesajları geri alma özelliğini sunacağını açıklayan Facebook, bu özellik ile ilgili daha fazla detay vermemişti. Ne zaman çıkacağını da belirtmemişti.

TechCrunch isimli bir internet yayının yaptığı haberle, Facebook Messenger mesajları geri alma özelliğine ait ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Android platformu üzerinde çalışan Facebook Messenger uygulamasında gösterilen bu özelliğin ortaya çıkan görüntülerinde özelliğin nasıl kullanılacağı da belli oldu.

Facebook'tan Messenger için hayat kurtaran özellik geliyor!.

Herhangi bir sohbet içerisinde gönderilmiş mesajları düzenlerken, “Mesajı Sil” seçeneğinin hemen üstünde “Mesajı Geri Al” seçeneği görülüyor. Eğer “Mesajı Geri Al” seçeneğine tıklanırsa Facebook Messenger, bunu gerçekten yapıp yapmak istemediğinizi soruyor.

Şu an ortaya çıkan sızıntılara göre henüz test aşamasında olan bu özelliğin son kullanıcıya ne zaman tam bir şekilde ulaşacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda bu konu ile ilgili resmi açıklamların gelmesi beklentiler arasında yer alıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ