Akıllı Gündem

Facebook konser bileti satmaya başlayacak

Facebook konser bileti satmaya başlayacak

Facebook, konser delisi insanların çok seveceği bir yenilik getirdi ve konser biletlerini direkt olarak websitesinden satmaya başladı. Zaten konser haberleri ve aktiviteler paylaşılıyordu, dolayısıyla çok da sürpriz olmadı.

Bu yenilik şu an sadece San Fransisco bölgesinde yaşayan küçük bir grubun hizmetine sunuldu. Lojistik ve satış işleriyle tabi üçüncü partiler uğraşıyor. Facebook’un bu yeniliğiyle artık kısa sürede bilet alabilirsiniz. Hatta biletleri çabucak biten konserler için bile bitmeden biletinizi alabilirsiniz.

Facebook’un gelişen dünyası

Facebook yöneticileri bunun sinyallerini daha önce de vermişti aslında. Milyonlarca insanın etrafında ne olup bittiğinden haberdar olmak için Facebook event’lerini takip ettiğini söylüyorlardı. Bilet alım işlemi aslında beklenen bir gelişmeydi.

Facebook’tan aldığınız biletler size normal posta yoluyla yollanmayacak ya da email olarak atılmayacak. Konser yerinden alınabilecek. Bu yenilik ne zaman kullanıcılara sunulacak henüz belli değil, ancak en kısa zamanda geleceği varsayılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ