Akıllı Gündem

Essential Phone’un aksesuarları çoğalıyor

Essential Phone’a manyetik pinler aracılığıyla bağlanabilen aksesuarlar çoğalıyor. Andy Rubin’in yaptığı açıklamaya göre, toplamda 6 adet olacak aksesuarlardan 2 tanesi şuan geliştirme aşamasında. İşte detaylar.

Essential Phone’un aksesuarları çoğalıyor

Essential Phone çıktığından bu yana detaylı bir şekilde inceleniyor. Bu incelemelerden çıkan ortak sonuç cihazın sağlam yapısı ve kullanıcıya verdiği özel hissiyat oldu diyebiliriz. Sahip olduğu özellikler ile kullanıcısına yüksek performans vaat eden Essential, ayrıca isteyenler için telefona manyetik pinler aracılığıyla bağlanabilen 360 derece 4K kamera ile birlikte satışa sunuluyor.

Gelen haberlere göre Essential’in sahip olduğu manyetik aksesuarlar zamanla çoğaltılacak. Totalde 6 tane olması beklenen aksesuarlardan iki tanesi geliştirme aşamasında. Bunlardan bir tanesi telefondan otomobile kablosuz olarak yüksek kalitede ses sağlayacak küçük bir alet. İkincisi ise Andy Rubin‘in dünyanın en küçük 3D lazer tarayıcısı olarak nitelediği cihaz.

İkinci aksesuarın tam olarak ne için kullanılacağıyla ilgili bir açıklama bulunmuyor. Ancak yakın bir zamanda bununla ilgili daha spesifik bir bilgi verileceğini düşünüyorum.

Essential şuan zaten ikinci aksesuar olarak bir kablosuz şarj cihazı geliştiriyor. Yukarıda bahsettiğimiz diğer ikisi ise yolda olan aksesuarlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ