Akıllı Gündem

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Atv’nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. bölümle ekrana geldi. 116. Bölüm de neler yaşandı? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı? (EDHO) Fragman izle.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 Atv’de yayınlanan sevilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. bölümle ekrana geldi. (EDHO) Fragman izle..

EDHO 116. bölümle ekrana geldi sevilen dizinin dikkat çeken sahneleriyle çok konuşuldu, yönetmeninden dikkat çeken paylaşım yayınlandı. 117. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

“Hepimiz ihanete uğradık!”

Alparslan, içlerindeki hainin Ateş olduğunu herkesten önce öğrenmiştir. İlyas ise bu gerçeği bilmediğinden telafisi imkansız bir hatanın eşiğindedir. İhanetin en büyüğünü yaşayan Tipi, dostunun elinden ölümünü beklerken diğer tarafta ablası Emine’nin de canı tehlikededir. Yaşadığı acıların sorumlusunun Ateş olduğunu öğrenen Emine’nin, bu gerçekle yüzleşmesi kolay olmaz. İsminin açığa çıktığını öğrenen Ateş ise yarım kalan işlerini tamamladıktan sonra ortadan kaybolmayı planlamaktadır. İlyas, Tipi’ye yaptıklarından ötürü daha da öfkeli biçimde Ateş’i yakalamakla ilgilenirken Hızır da eli kolu bağlı oturamaz. Her ne kadar işlerini İlyas’a devretmiş olsa da Ateş yerine Tipi’nin hedef gösterilmiş olmasına kayıtsız kalamayacaktır. Herkesin tek bir amaç etrafında birleşmesi de Alparslan ve İlyas’ın tekrar birlikte hareket etmesine vesile olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yönetmeninden dikkat çeken paylaşım! EDHO’da Ateş yanacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Tipi’nin ölüp ölmeyeceği merak konusuyken, sevilen dizinin yönetmen Onur Tan’dan gelen bir paylaşım dikkat çekti. Atv’nin Salı akşamlarının vazgeçilmez dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 116. yeni bölüm fragmanında Ateş kimliğinin ortaya çıktığını öğrenince yeni planını uygulamaya geçiyor. Ateş’in yeni planı ise Tipi’nin ablası Emine’yi ortadan kaldırmak olacak. Peki, Çakırbeyli Ailesi bu plana engel olabilecek mi? İşte EDHO 116. yeni bölüm hakkında dizinin yönetmeni Onur Tan’ın dikkat çeken paylaşımı…

Fragman yayınlandığında sayfamızdan izleyebilirsiniz..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ