Akıllı Gündem

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111 bölüm fragmanı yayınlandı mı!

Heyecan dolu 111. bölümde neler oluyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Yeni bölüm fragmanı geldi mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111 bölüm fragmanı yayınlandı mı!

Heyecan dolu 111. bölümde neler oluyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. Yeni bölüm fragmanı geldi mi?

ATV’nin reytin rekortmeni dizisi 4. sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ile birlikte ekranlara bomba gibi bir geri dönüş yaptı. Nefesleri kesen 110. bölümün ardından EDHO hayranları yayınlanan 111. bölüm fragmanını heyecanla beklemeye başladı.

Alparslan’ın Kız Arkadaşı Ortaya Çıkıyor.

Boran Hızır’ı ziyarete gelir. Boran, İlyas ile yaptıkları işin detaylarını öğrenmek isteyen Hızır’a olumsuz yanıt verir. Enişte, Boran’ın adamı Tekin’den laf almaya çalışır. Tekin herşeyi anlatır. Sadece İlyas ile olan ortaklıklarından bahsetmez. Bu sırada İlyas yanlarına gelerek durumu anlatır.
Muzi başarılı olamamıştır. İzzet, kendisini yakacağını, ateşle oynadığını ve o ateşi kendilerine sıçratmamasını ister ve Muzi’ye yine Alparslan’ı hedef gösterir. Davut onlara kiminle uğraştığınızı bilmiyorsunz. Karşınızda MOSSAD var der. Bu arada Alparslan’ın da bir kız arkadaşı olduğunu öğrenir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111.bölüm fragmanı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ATV’de…

Hızır’ın korktuğu başına gelir!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110.bölümü seyirci ile buluştu. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. son bölümde; Parayla ikna edilemeyen Hızır’ı sevdiklerinin canıyla yola getirmeye çalışan Muzi, hedefine koyduğu Çakırbeyliler’i bir bir ölümle yüzleştirmeye kararlıdır. Eğer bu yol da işe yaramazsa namlusunu, önünde duran Hızır’a doğrultup yolunu açacak, dostlarıyla ticaretine devam edecektir. İzzet ise Muzi’nin Ateş’le işbirliği içinde yaptığı suikastlardan rahatsızdır.

Hain kim?

Başrollerinin Oktay Kaynarca, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer ve Ozan Akbaba gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110.bölümü 16 Ekim Salı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 111. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ