Akıllı Gündem

Eski yarışmacılar Gardırop Savaşları finali için geri dönüyor!

Ünlüler yarışmaya veda mı ediyor? Efsane yarışmacılardan Aycan Demirci, Seren Yılmaz, Su Sümeyye Engin, Fatma Ok ve Luvrita Leila Marsel Gardırop Savaşları’na geri mi dönüyor?

Eski yarışmacılar Gardırop Savaşları finali için geri dönüyor!

FOX TV’de hafta içi her gün yayınlanan, tarzların yarıştığı moda programı Gardırop Savaşları’na bugüne kadar yarışmış, yarışmanın takipçileri tarafından sevilen, fenomen haline gelen efsane yarışmacılar geri dönüyor.

Milli atlet Nagihan Karadere ile başlayana, Ankaralı Yasemin, oryantal Asena, sunucu- model Fatoş Kabasakal ve en son bu hafta başında dahil olan model Tuğçe Dural ile ünlülerin Gardırop Savaşları’na katılımı yarışmanın takipçileri tarafından oldukça eleştirildi.

Ünlülerin yarışmaya dahil olmasına gelen tepkiler üzerine, yarışmada tekrar format değişikliği yapılarak, karakterleri ve tarzları ile sevilen, yarışmada iz bırakmış elenen bazı isimlerin önümüzdeki haftalarda geri dönşünü izleyeceğiz. Sosyal medyada bu hafta başında yarışmaya dahil olan Tuğçe Dural’ın 14 Nisan Cuma günü eleneceği ve 17 Nisan Pazartesi günü yarışmaya Aycan Demirci’nin yeniden dahil olacağı yönünde haberler yer aldı.

Gardırop Savaşları yarışmasından bu bilgileri doğrular nitelikte yeni bir tanıtım yayınlandı. Gardırop Savaşları Sezon Final serisinde kimler yer alacak? Ünlüler yarışmaya veda mı ediyor? Aycan Demirci, Seren Yılmaz, Su Sümeyye Engin, Fatma Ok ve Luvrita Leila Marsel Gardırop Savaşları’na geri mi dönüyor?

İşte yayınlanan yeni tanıtım;

 

 

Gardırop Savaşları Aycan Demirci kimdir?

 

Gardırop Savaşları Su Sümeyye Engin kimdir?

 

Gardırop Savaşları Seren Yılmaz kimdir? Seren Yılmaz kaç yaşında?

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ