Akıllı Gündem

Eski tabletinizi yeniden kullanmanın 3 yolu

Teknolojinin hızına yetişmenin mümkün olmadığı şu günlerde siz de yeni bir tablet aldınız, ancak eski tabletinizi de değerlendirmek istiyorsanız bu haberimiz tam size göre. İşte eski tabletleri yeniden kullanmanın 3 yolu. Eski tableti değerlendirmek.

Eski tabletinizi yeniden kullanmanın 3 yolu

Elinizde modası geçmiş, artık güncelleme almayan, fonksiyonlarını tam olarak yerine getiremeyen bir tablet mi var? Artık hiçbir işinizi görmüyor, ama zamanında o kadar para verdiğiniz için atmaya da kıyamıyorsunuz. Eğer eski tabletinizi nasıl değerlendireceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yoksa, bahsedeceğimiz bu üç yöntemden faydalanabilirsiniz.

İşte eski tabletinizi yeniden kullanmanın üç yolu;

İkinci ekran

Artık kullanmadığınız eski tabletinizi bir köşeye kaldırıp çürümesini beklemek yerine bilgisayarınız için ikinci ekran olarak kullanabilirsiniz. Android ve iOS platformlarında kullanılabilen iDisplay uygulamasını indirerek tabletinizi ikinci ekran olarak kullanmanız mümkün.

Uygulamayla ilgili sorun edilebilecek tek nokta ücretli olması. 62.99 ₺ karşılığında indirebileceğiniz iDisplay uygulamasının fiyatını sorun etmezseniz eski tabletinizden evde veya ofiste faydalanabilirsiniz.

Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Evde veya ofiste tek bir fotoğraf yerine tüm fotoğraflarınızın slayt olarak geçtiği dijital bir fotoğraf çerçevesi istiyorsanız, bunun için fazladan para ödemenize gerek yok. Kullanmadığınız eski tabletinizi şarja takıp fotoğraf çerçevesi olarak kullanabilirsiniz. Nasıl mı? iOS için LiveFrame, Android için DayFrame uygulamalarını indirerek. Bu uygulamalar Facebook, Google Fotoğraflar veya galerinizdeki tüm fotoğrafları bir araya toplayıp slayt şeklinde göstererek mükemmel bir dijital fotoğraf çerçevesine sahip olmanıza imkan veriyor. Üstelik tamamen ücretsiz!

Uzaktan kumanda

Benim ikinci ekrana veya fotoğraf çerçevesine ihtiyacım yok derseniz işte size üçüncü yöntem. Miadı dolmuş tabletinize kontrol etmek istediğiniz cihaza göre Smart Tv veya Smart Home uygulamalarını indirerek cihazınızı uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kontrol etmek istediğiniz cihazın marka ve modeline uygun uygulamayı indirerek tabletinize kurmak. Sonrasında birden çok cihazı tek bir ekrandan kumanda etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

İşte sizler için hazırladığımız eski tabletinizden tekrar faydalanmanızı sağlayan yöntemler. Eğer bu konuda farklı bir fikriniz varsa yorumlarınız aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ