Akıllı Gündem

Eser Yenenler 3 Adam’dan ayrıldı mı?

Yola birlikte çıkan 3 adam’ın yolları ayrıldı mı? Yılmaz Erdoğan ile birlikte yaptıkları Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile üne kavuşan ve ardından bir çok projede birlikte yer alan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yolları ayrılıyor mu? 

Eser Yenenler 3 Adam’dan ayrıldı mı?

Yola birlikte çıkan 3 ayrılmaz arkadaşın yolları ayrıldı mı? Yılmaz Erdoğan ile birlikte yaptıkları Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile üne kavuşan ve ardından bir çok projede birlikte yer alan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un yolları ayrılıyor mu?

Eser Yenenler’in, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’tan ayrılarak yoluna tek başına devam etme kararı aldığı iddia edildi.

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’la birlikte yaptığı 3 Adam programıyla ses getiren Eser Yenenler’in yoluna tek başına devam etme kararı aldığı öne sürüldü.

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile çok iyi dost olduğunu ama artık herkesin kendi kariyerleri için solo projelere yönelmesini gerektiğini söyleyen Eser Yenenler’in müziğe yöneleceği iddia edildi.

Eser Yenenler, lise yıllarında yaptığı gibi yeni bir rock grubu projesini hayata geçirmeyi de planlarken; Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak Yol Arkadaşım 2 filmlerinin vizyona girmesi için gün sayıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ