Akıllı Gündem

Eser West ile Cansel Çördük neden ayrıldı

Survivor 2017 yarışmasından dönen Eser West, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Cansel Çördük’ten ayrıldı. West, katıldığı televizyon programında ayrılık kararının nedenini açıkladı.

Eser West ile Cansel Çördük neden ayrıldı

‘Kısmetse Olur’ adlı yarışma programında tanışan Eser West ve Cansel Çördük çifti geçtiğimiz gün ayrıldı. Televizyon dünyasının ünlü çiftinin ayrılığı sürpriz oldu.
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Cansel Çördük’ten ayrılan Survivor Eser West, katıldığı televizyon programında ada ve özel hayatına dair merak edilenleri anlattı. ‘Kısmetse Olur’ yarışmasından sonra mutlu bir görüntü çizen çiftin ilişkisi, Eser West Survivor’a katıldıktan sonrada devam etti. Ancak Eser West’in Survivor’da dönüşünden kısa bir süre sonra çift, sürpriz bir şekilde ayrıldı. İkilinin neden ayrıldığı merak ediliyordu. Ayrılık kararı alan Eser West, bu merakı giderecek açıklamayı yaptı. İşte Eser’in o açıklaması:
“Detayına fazla girmek istemiyorum ama Dışarıdan sizin gördüğünüz o mükemmel ilişki içerde aslında öyle değildi. İçerde çok problemlerimiz vardı. Kendi adıma çok tutunmaya çalıştım ama bir süre sonra yapabilecekte birşey yok olmadı. Bazı sebeplerden dolayı ilişkiyi bitirme kararı aldım ve pişman değilim. Bitmesi gerekiyordu ve tam zamanında bitti diye düşünüyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ