Akıllı Gündem

Erkenci Kuş 21. bölüm ön izleme yayınlandı. Peki fragman?

Erkenci Kuş 21.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Erkenci Kuş son 20.bölüm özeti, Erkenci Kuş son bölümde neler oldu? Erkenci Kuş 20. bölümde heyecan dorukta. Sevilen dizi Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanları araştırılıyor.

Erkenci Kuş 21. bölüm ön izleme yayınlandı. Peki fragman?

Star tv’nin eğlenceli dizisi Erkenci Kuş 20 bölümüyle ekrana geldi izleyiciyi heyecanla bekleten fragman yayınlandı mı? Sevilen dizi Erkenci Kuş 20. bölüm özeti.

21. Bölüm ön izleme yayınlandı. Peki fragman yayınlandı mı? Erkenci Kuş 20. bölüm özeti.

Emre kamp dönüşü bir kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Can kaza haberini alınca kardeşini yalnız bırakmaz ve Emre’nin yanına gider. Bu kaza sonrası Emre ve Can arasındaki buzlar erimeye başlar.

Ceycey ve Ayhan ilk başbaşa yemeklerine giderler. Ceycey, Ayhan’a bir şeyler söylemek ister ama bir türlü heyecanına mani olamaz. Ceycey peşini aksilikler bırakmaz ve küçük bir yangın çıkar. Ayhan ve Ceycey mekandan çıkarılır. Her şeye rağmen Ayhan ve Ceycey el ele tutuşur.

Mevkibe ve Nihat arasındaki tartışma gerilimli anları gösterir. Tartışmanın sonunda ise Mevkibe sessizlik yeminine bürünür. Nihat ise Mevkibe’nin sessizliğini bozmak için elinden geleni yapar.

Muzaffer ise eve annesinden gizlice girmeye çalışır. Muzaafer’in annesi ise gece Muzafferi tanımaz ve bir obje ile vurmasıyla birlikte Muzaffer bayılır.

Aylin ajansa gizli kamera yerleştirir. Kampanya ile ilgili detayları öğrenir. Ancak kampanyanın çalınmasına rağmen fikrin kampta konuşulmasından dolayı ve toplantıdakilerin şahit olmasından sonra çalındığı belli olur.

Kampanya sloganını bulan kişiye Can bir hediye verir. O isim ise Sanem olur. Kampanyayının sloganını bulan Sanem’e Can kırmızı bir motosiklet hediye eder. Kırmızı motosikleti gören Sanem çok mutlu olur.

Son bölümde Can’ın Sanem’e ” Senin kokun bana ait” demesi ile birlikte bitti.

Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş’un 21.yeni bölüm ilk sahnesi yayımlandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ