Akıllı Gündem

Erkenci Kuş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emre’nin kaza geçirmesi olayların seyrini nasıl etkileyecek? Sanem ve Can yakınlaşıyor.

Erkenci Kuş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star tv’nin eğlenceli dizisi Erkenci Kuş 19. bölümle ekranlara geldi. Erkenci Kuş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ilk sahne’de Sanem reklam sloganını buluyor. Eğlenceli dizi Erkenci Kuş 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Erkenci Kuş 19. bölümü ile bu akşam Star Tv’de yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokatlan, Berat Yenilmez, Cihan Ercan ve Anıl Çelik gibi isimlerin bulunduğu Erkenci Kuş son bölümde; Can ile Sanem arasında işler yoluna giriyor. Geceyi aynı evde geçiren Sanem annesinin ofise gelmesi ile büyük panik yaşıyor. Saçma cevaplarla da olsa Menkıbe’yi kandırmayı başarıyorlar. Deren, Can’ın asansörde kaldığını ve onu ekmediğini öğrenince çok rahatlıyor. Ayrıca ajansın aldığı büyük bir işle kampa gidiliyor. Çünkü alınan marka bir spor firması. Ancak kampta davetsiz iki misafir var. Fabri ile Gamze… Kampta Fabri, Can’a meydan okuyor. Sanem’in başı sakarlığı yüzünden derde giriyor. Sanem’i Can kurtarıyor.
Erkenci Kuş 20 Yeni bölüm fragmanın da cevap bekleyen sorular neler? Erkenci Kuş son bölümde başka neler oldu?

Sanem ve Can yakınlaşıyor..

İşte ilk sahne.

Yeni bölüm fragmanı yayınlandığın da sayfamızda olacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ